- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessOczyszczanie Kourtney Kardashian obejmuje powstrzymywanie się od zimnych pokarmów i seksu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Oczyszczanie Kourtney Kardashian obejmuje powstrzymywanie się od zimnych pokarmów i seksu


Puchatek założycielka Kourtney Kardashian mówi, że jej ostatnie przedsięwzięcie w zakresie detoksykacji było trudne i obejmowało post z treningów, seks oraz bardzo rygorystyczną i specyficzną dietę. „Więc robię teraz to ajurwedyjskie oczyszczanie” – powiedziała Gwar. – Nazywa się Panchakarma. Nie możesz jeść niczego na zimno; nie możesz pić niczego zimnego. To na 12 dni. Żadnego seksu. Żadnego treningu. To jest szalone.”

Panchakarma, praktyka, którą niedawno przeszedł baseballista Aaron Rodgers, jest ajurwedyjską praktyką uzdrawiania z Indii, która równoważy energię z dietą, medytacją i zmianami stylu życia w celu promowania lepszego zdrowia. Kardashian podzieliła się tym, że chociaż było to trudne, uznała, że ​​efekt końcowy jest tego wart. „Właściwie to wszystko polepszyło” – powiedziała. „Na przykład, jeśli nie możesz mieć kofeiny, kiedy masz pierwszą matchę, jest taka dobra”.

Celem Panchakarmy jest usunięcie wszystkich niechcianych odpadów przy jednoczesnym nasmarowaniu ciała. Zimne jedzenie lub prysznice są niedozwolone, ponieważ będą miały chłodzący wpływ na agni lub ogień trawienny praktykującego. Seks, forsowne ćwiczenia i głośna muzyka są również zakazane, ponieważ przyczyniają się do nadmiernej stymulacji, dlatego tak zaskakujące jest to, że gwiazda, dziecko z plakatu PDA ze swoim partnerem Travisem Barkerem, była w stanie dokończyć oczyszczanie.

Dla 42-letniej gwiazdy rzeczywistości zdrowa energia wokół niej zawsze była priorytetem, mimo że wyglądało na to, że nie była tak zmotywowana, jak jej siostry pod koniec ich długiego programu, Z kamerą u Kardashianów. W wywiadzie mówi, że promowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym jest ważnym tematem serialu, a jej opór przed filmowaniem i wypełnianiem obowiązków zawodowych jest powracającym tematem. Teraz jej rodzina zaczyna dostrzegać światło. „Przerwa zmieniła sposób myślenia moich sióstr” – powiedziała. „Kiedy to robisz [show] każdego dnia nie masz miejsca, aby zrobić sobie przerwę i powiedzieć: „Czekaj, naprawdę się kochamy”.Źródło strony

Ostatnie Posty