- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóry„Odporna na dym” pielęgnacja skóry jest tutaj
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

„Odporna na dym” pielęgnacja skóry jest tutaj


Według Kongresowej Służby Badawczej, W latach 2011-2020 było średnio 62 805 pożarów rocznie, a Ulli Haslacher, założyciel przyjaznej dla klimatu marki produktów do pielęgnacji skóry, mówi, że uszkadzają one skórę bardziej, niż nam się wydaje. Ale ma rozwiązanie.

„Badania medyczne wykazały, że dym bardzo rozpala twoją skórę, co ostatecznie prowadzi do przedwczesnego starzenia się, uszkodzenia skóry na powierzchni i podrażnienia bariery skórnej” – mówi nam Haslacher. Aby temu zaradzić, wprowadzamy markę Krople czujnika dymu (45 USD), które w 100 procentach udowodniono klinicznie, że zapobiegają uszkodzeniom skóry spowodowanym przez dym.

„To pierwszy produkt, który chroni Twoją skórę przed dymem” – kontynuuje. „Pożary szaleją teraz w Kalifornii, dostają się do naszej stratosfery i spadają wszędzie w Stanach Zjednoczonych i Europie. Kiedy szaleje pożar, Twoja skóra jest bardzo zagrożona”.

Aby użyć tego produktu, Haslacher zaleca dodanie kilku kropli do kremu nawilżającego do twarzy lub kremu przeciwsłonecznego, gdy wybucha pożar lub alarm o złej jakości powietrza. „Przeprowadziliśmy badanie naukowe w niezależnym, bardzo szanowanym laboratorium w Europie i stwierdziliśmy, że działa ono w 100% na skórę właściwą i w 100% na naskórek. W dzisiejszych czasach nic nie działa w 100 procentach czasu, ale możemy tak powiedzieć. Jest to więc tarcza przeciwzapalna, która blokuje skórę i wyłapuje wszystkie cząsteczki z powietrza”.

Do stworzenia formuły marka wykorzystała połączenie kwasu hialuronowego, gliceryny i MossCellTech, komórki macierzystej z ognioodpornego mchu. W zestawie także: pierwszy w historii kapsułkowany CBD i osłaniająca kora sosny szwajcarskiej. „Pomyśl o tym jak o nieklejącej się pajęczynie, która pokrywa twoją skórę”.

Również uruchomienie w tym miesiącu jest Krople deszczu (45 USD), które zwalczają odwodnienie spowodowane brakiem wilgoci (jeśli dużo latasz, ten jest dla Ciebie!). „Twoja skóra może wysychać z powodu ciśnienia powietrza i suchości w samolocie lub w budynkach o kontrolowanym klimacie, więc kilka ich kropli w produkcie nawilżającym lub nawilżającym utrzyma skórę nawilżoną od zewnątrz”, mówi . „Możesz nałożyć go na makijaż i jest idealny na czas, gdy potrzebujesz dodatkowego zastrzyku nawilżenia”.

„Te krople zapewniają osłonę odporną na warunki atmosferyczne na określony czas lub sytuację, prawie jak używanie parasola tu i tam na deszcz”, mówi Haslacher. „Nie zabierasz go ze sobą codziennie, ale chroni Cię, gdy najbardziej go potrzebujesz”.Źródło strony

Ostatnie Posty