- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażOff-White właśnie wprowadziła kolekcję Beauty
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Off-White właśnie wprowadziła kolekcję Beauty


Podobnie jak jej kolekcje mody, nowa kolekcja kosmetyczna Off-White zatytułowana PAPERWORK – pierwszy hit zeszłego tygodnia – jest inspirująca, wyjątkowa, progresywna i pełna wyobraźni. Linia była pomysłem nieżyjącego Virgila Abloha i opisał premierę jako „kolejne płótno, kolejna powierzchnia ludzkiej ekspresji”. Oto wszystko, co wiemy.

https://www.instagram.com/p/CcvR6eFDl7L/

Zdefiniowana jako bezpłciowa i ponadczasowa, pierwsza premiera, nazwana Solution, skupia się na zapachu i zawiera cztery różne zapachy. Według informacji, perfumy zostały stworzone przez samego Abloha, wraz z perfumiarzami Alexis Dadier, Jerome Epinette i Sidonie Lancesseur. Wszystkie czerpią inspirację z różnych piękności, takich jak tekstury, kolory i zapachy piasku oraz różne kultury i wybrzeża morskie na całym świecie.

Nadchodzące premiery będą zawierać sześć kredek Imprint z pigmentem do twarzy i ciała — będą one dostępne w sześciu różnych odcieniach — oraz sześć lakierów do paznokci Color Matter. Każda kategoria łączy się z jednym zmysłem: węchem, wzrokiem i dotykiem.

Wszystkie premiery będą dostępne na off-white.com i nowa piękność-for-for farfetch.comktóry pojawił się w zeszłym tygodniu.

Źródło strony

Ostatnie Posty