- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyOglądaj Asalę Nasri w New Look z krótkimi blond włosami na jej...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Oglądaj Asalę Nasri w New Look z krótkimi blond włosami na jej koncercie w Dubaju

Asala Nasri po raz pierwszy założyła swoje złote włosy New Look podczas imprezy, która odbyła się w Global Village w emiracie Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.Szczegóły jej ostatniego wyglądu.

Nowy wygląd włosów Asali Nasri na jej koncercie w Dubaju

Syryjska gwiazda Asala Nasri wystąpiła z koncertem w Global Village w Emiratach Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Asala Nasri przyjęła krótką, gładką fryzurę z boczną częścią, ponieważ wcześniej ujawniła, że ​​jej nowy mąż, Faeq Hassan, był tym, który poprosił o obcięcie włosów od czasu ich małżeństwa około 6 miesięcy temu.

Makijaż Asala Nasri w globalnej wiosce w Emiracie Dubaju

Asala Nasri skoordynowała swój wygląd z imprezą, makijaż, który pasował do jej jasnych i wielokolorowych strojów.Osłoniła oczy w dymnym fioletowym kolorze, który łączył go z błyszczącym złotym kolorem.Oczywiście nie poddała się długie rzęsy z eyelinerem lekko naciągniętym na górną powiekę.

Nowy wygląd Asali Nasri

Syryjska gwiazda uzupełniła swój wygląd różem w kolorze brązu, który pasował do jej karnacji, a następnie kolorem ust lekkim i matowym fioletowym rumieńcem, przyjmując trend konturów ust.

Asala Nasri pojawiła się w tym wyglądzie w odnowiony i jasny sposób, publikując swoje zdjęcia za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Obejrzyj nowy wygląd Asali Nasri z jej ostatnimi koncertami i co myślisz o jej wyglądzie?

Zdjęcia Asali Nasri z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty