- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryOlejek do twarzy Hilary Duff, który każdy powinien wypróbować
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Olejek do twarzy Hilary Duff, który każdy powinien wypróbować


Jedną z wielu rzeczy, które kochamy w Hilary Duff, jest to, że nie przechowuje swoich ulubionych produktów kosmetycznych. W wczorajszej historii na Instagramie gwiazda dała nam informacje o produkcie, który jej zdaniem każdy powinien wypróbować.

Na pierwszym slajdzie swojej historii dzieli się filmem, na którym trzyma Odmłodź się z Noushą The Reset (111 USD) z Kochanie Uwielbiam twój sposób gra w tle. „Chłopaki, lubię publikować rzeczy, których używam i rzeczy, które kocham, a ta Rejuvenate With Nousha jest moją przyjaciółką” – mówi. Mówiąc o samej Nousha Salimi — jest estetyczką z Nowego Jorku — Duff dodaje: „Zrobiła ten piękny olej, na punkcie którego mam obsesję i czuję, że każdy powinien go wypróbować”.

Inne gwiazdy są również fanami słynnego oleju Nousha. W niedawnym wywiadzie nasza lutowa gwiazda cyfrowej okładki, Katie Lowes, powiedziała nam: „Używam tego olejku od mojej kosmetyczki, Noushy. Ma ten niesamowity leczniczy Reset Oil, który zrobiła podczas pandemii – w rzeczywistości dawała go pracownikom pierwszej linii, którzy tak bardzo dostawali siniaków od noszenia PPE na twarzach. Olejek jest niesamowity; Używam go cały czas, ponieważ moja skóra dużo przechodzi na planie”. Autor piosenek Ali Temposi również pochwalił produkt w wywiadzie w październiku.

„Jest pełen CBD, arniki, bromelainy i róży”, kontynuuje Duff w swoim łańcuchu historii. Według marki olej nie zawiera drażniących chemikaliów, wypełniaczy ani syntetyków, co czyni go idealnym topperem do skóry dla każdego, kto szuka zdrowego blasku bez oznak zatkanych porów.Źródło strony

Ostatnie Posty