- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryOlejek do twarzy Phoebe Dynevor stosuje się dwa razy dziennie, aby uzyskać...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Olejek do twarzy Phoebe Dynevor stosuje się dwa razy dziennie, aby uzyskać promienną skórę


Bridgerton gwiazda Pheobe Dynevor jest w naszych kanałach informacyjnych, ale obecna rozmowa przesunęła się z jej roli kształtującej karierę w Netflix na jej obszerną rutynę kosmetyczną. Jako samozwańczy uzależniony od urody, nic dziwnego, że skład Dynevora zajmuje centralne miejsce.

Ostatnio występuje w Vogue „Piękno Sekrety”, Dyvenor rozbija całą swoją rutynę, od pielęgnacji skóry po makijaż. „Właściwie nie myję twarzy rano” – mówi piękność z odsłoniętą twarzą. „Zazwyczaj po prostu spryskuję twarz zimną wodą i osuszam”. Po pojawieniu się zimnej wody Sunday Riley CEO 15% Witamina C Serum rozjaśniające (85 dolarów), na punkcie których ma „obsesję”.

Następny na liście jest krem ​​pod oczy, a następnie krem ​​nawilżający. “Sunday Riley Ice Ceramidowy krem ​​nawilżający (65 USD) jest kluczem dla kogoś takiego jak ja, które ma naprawdę suchą skórę. Również w kategorii nawilżającej jest Sunday Riley Juno Przeciwutleniacz + Superfood Olejek do Twarzy (36 dolarów). „Tak bardzo kocham ten produkt” – mówi. „Zwłaszcza zimą – zakładam go w dzień i w nocy i, wiesz, mam nadzieję, że będzie jak najlepiej”.

Po szybkiej gua sha 26-latek przechodzi na makijaż, zaczynając od nowego Charlotte Tilbury Podkład w płynie Beautiful Skin Medium Coverage (44 USD). „Jedną z rzeczy, której używam, odkąd miałem prawdopodobnie około 14 lat, jest NARS Radiant Creamy Concealer (30 dolarów)”, mówi, wklepując produkt w skórę pędzlem. Do brwi, to Kod do brwi Charlotte Tilbury (25 dolarów). „W tym momencie mówię: „Twoje brwi to siostry, a nie bliźniaczki”. Aby wykończyć jej skórę, nakłada na policzki warstwę bronzera i rozświetlacza, aby nadać skórze wymiar.

Uzupełnia swój podstawowy makijaż lekkim cieniem do powiek, kredką do oczu i płaszczem Pełne rzęsy Charlotte Tilbury (29 USD). Wreszcie Dynevor wyściela jej usta Charlotte Tilbury Lip Cheat konturówka do ust (24 USD) i warstwę Balsam ochronny WeDo. Bez wysiłku wspaniały byłby niedopowiedzeniem dla tego wyglądu.

.Źródło strony

Ostatnie Posty