- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOlejek do twarzy Sharon Stone i Naomi Watts Love
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Olejek do twarzy Sharon Stone i Naomi Watts Love


Znani wizażyści i ich celebryci uwielbiają olejki do twarzy z Biography. Sharon Stone jest jedną z największych orędowników marki. Stone rzekomo nalega, aby jej wizażyści przynieśli ze sobą olejek do twarzy z Biografii na sesje zdjęciowe i przygotowywanie czerwonego dywanu, i często nosi własną kopię zapasową. Wysłała e-mail do marki wyznając swoją pasję do produktów, nazywając ją „kawiorem dla skóry”.

Kamień szczególnie kocha Długi czerwiec każdego dnia Drops (85 dolarów), Krople blasku złotego promienia (112 USD) i Zniżki na odnowienie drobnych urazów (112 dolarów). Stone nie jest jednak jedynym fanem marki. Naomi Watts niedawno udostępniła zdjęcie swojej półki w szafce do makijażu, na której znajduje się olejek do twarzy z Biography. Męscy celebryci są również fanami marki. Jimmy Fallon lubi Krople do golenia w kilku słowach (52 USD). Znani wizażyści, w tym Monika Blunder i Georgie Eisdell, również uwielbiają włączać Biografię do swojego procesu.

Znany wizażysta Brett Freedman powiedział Ludzie używa produktu na swoich klientach, w tym Jodie Foster i Sarah Silverman. „Kiedy glammowałam Jodie Foster na Festiwalu Filmowym w Cannes, użyłam odrobiny Golden Ray zmieszanej z jej kremem nawilżającym, aby nadać jej czystszy, lżejszy wygląd” – mówi Freedman. „Uwielbiam jedno-dwa uderzenie lżejszej bazy z dużą ilością nawilżenia”.

Dlaczego tak wiele celebrytów kocha te olejki do twarzy? Biografia ma olejek do twarzy na każdą potrzebę z dziwacznymi nazwami, ekologicznym opakowaniem i czystymi, leczniczymi składnikami. „Wierzymy, że naturalne składniki i zrównoważone opakowania są podstawowymi oczekiwaniami w budowaniu marki kosmetyków dzisiaj” – powiedziała w oświadczeniu założycielka i dyrektor generalna Biography, Linda Thompson. „Naturalne piękno nie musi być zielone i liściaste. Biografia jest kolorowa, pomysłowa i przeznaczona do wyświetlania i zmiany przeznaczenia”.Źródło strony

Ostatnie Posty