- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWłosyOlivia Munn mówi, że jej włosy „wypadają kępami” po ciąży
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Olivia Munn mówi, że jej włosy „wypadają kępami” po ciąży


W niedawnym poście na Instagramie Olivia Munn odpowiada na komentarz na temat swoich soczystych włosów, wyjaśniając, że rzeczy nie zawsze wyglądają tak, jak wyglądają, ponieważ obecnie walczy z wypadaniem włosów po porodzie.

„Czy mogę prosić o włosy na jeden dzień?” – pyta projektantka mody Amber Farr w komentarzu do swojego postu. „Umm, wypada kępami po porodzie” — odpowiada Munn. „Dam ci go, gdy będę mógł go odrosnąć i dać ci w lepszym stanie”. Farr odpowiada: „Cóż, jesteś jedną oszałamiającą mamusią”.

W marcu Munn ujawniła, że ​​jest „szczęśliwa, ale zmaga się” z noworodkiem. „Wszyscy śpią oprócz mnie”, mówi w swoich historiach na Instagramie według Ludzie, który przedstawiał ją pozującą do selfie w lustrze o godzinie 2:00 nad ranem. „Noszę tę samą bluzę od trzech dni (chyba może więcej?). Jestem prawie pewna, że ​​plucie mi na koszulę – dodaje.

Wypadanie jej włosów to tylko kolejna walka bycia nową matką, ale w oparciu o jej wcześniejsze pozytywne nastawienie jesteśmy pewni, że Munn poradzi sobie z tym w mgnieniu oka. „Jestem taka szczęśliwa, a jednocześnie walczę (dziwne, że czuję się oboje jednocześnie, ale jestem tak wdzięczna za to, że mam całe szczęście, aby utrzymać mnie na powierzchni)”, mówi.Źródło strony

Ostatnie Posty