- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażOlivia Rodrigo jest pierwszą sławną partnerką Glossiera
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Olivia Rodrigo jest pierwszą sławną partnerką Glossiera


Olivia Rodrigo wszędzie używała makijażu Glossier, od czerwonych dywanów po ulice, więc nie jest niespodzianką, że oboje nawiązali współpracę z Rodrigo, podpisując długoterminową umowę z firmą. Uwielbiana marka kosmetyczna Gen X i trzykrotna zdobywczyni nagrody Grammy tworzą marzycielską parę na potrzeby pierwszego partnerstwa celebrytów Glossiera.

Zgodnie z komunikatem prasowym, Rodrigo weźmie udział w inicjatywach w zakresie produktów, treści i kreatywnych kampanii. „Widzimy wiele podobieństw między etosem Glossier „przyjdź jak się staniesz”, szczerością Olivii, powiązalnością i naturą jej pisania piosenek „powiedz to jak to jest” – napisano w komunikacie prasowym. „Olivia, podobnie jak Glossier, wierzy w dobry wygląd i dobre samopoczucie oraz radość z dbania o siebie”. Możesz zobaczyć odczucia Rodrigo w komunikacie prasowym, w którym pisze: „Gdybym mogła wysłać notatkę do społeczności Glossier, powiedziałbym, że wyglądasz dobrze dokładnie tak, jak jesteś”.

Kampania jest zakorzeniona w motcie marki „Wyglądasz dobrze”. w wideo kampanii, Rodrigo mówi: „Zawsze czuję się najlepiej, gdy jestem w makijażu, który moim zdaniem wzmacnia to, co mam naturalnie”. Apeluje do widzów, mówiąc: „Jesteś po prostu doskonały i nie pozwól nikomu przekonać Cię, że jest inaczej”.

Glossier sprzedaje teraz wyselekcjonowany zestaw ulubionych produktów Rodrigo. Ulubione Olivii (45 USD) obejmuje Boy Brow, Ultralip i Pro-Tip. Mówiąc o makijażu w filmie, Rodrigo mówi: „Skrzydlaty eyeliner to moja ulubiona rzecz na świecie” i zauważa, że ​​uwielbia makijaż, który sprawia, że ​​czuje się „błyszcząca i błyszcząca”.

Źródło strony

Ostatnie Posty