- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażOłówek za 2 USD za kultowymi brwiami Brooke Shields
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ołówek za 2 USD za kultowymi brwiami Brooke Shields


Brooke Shields zawsze była znana z kultowych, odważnych brwi. Nawet wtedy, gdy modne były cienkie brwi, Shields pozostała niezłomna w swoim grubym, krzaczastym spojrzeniu. Po latach publicznego przymilania się do jej doskonałych brwi, Shields w końcu podzieliła się niektórymi ze swoich sekretów. Jest jeden niezbędny produkt, którego używa, aby uzyskać swoje kultowe brwi, których na pewno nigdy nie widziałeś.

„Oto jak tworzę brwi!” napisała poniżej Rolka na Instagramie. Sportowe rolki i szata, Shields prowadzi nas przez krótki, dwuetapowy samouczek. First Shields wyciąga Ołówek do rysowania w kolorze hebanu Prismacolor (2 USD). Ten ołówek nie jest przeznaczony do wypełniania brwi i prawdopodobnie nie nadaje się do skóry, ale to nie powstrzymuje supermodelki.

„Tak naprawdę rysowanie należy do artysty” – wyjaśnił Shields, śmiejąc się. Chociaż może to być klucz do ponadczasowych brwi Shields, warto przed nałożeniem grafitu na twarz przedyskutować ze swoim dermatologiem.

Następnie Shields udostępnia bardziej standardowy produkt, Trish McEvoy Perfektorka brwi (33 USD). „Dzięki temu są naprawdę ładne i świeże” — powiedział Shields o lekko napigmentowanym ołówku z pomadą. Produkt ma za zadanie ujarzmić brzydkie brwi i zapewnić miękkie utrwalenie przez cały dzień.Źródło strony

Ostatnie Posty