- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyOpuszczane fryzury na obchody Ramadanu, inspirowane wyglądem Menny Arafa
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Opuszczane fryzury na obchody Ramadanu, inspirowane wyglądem Menny Arafa

Opuszczane fryzury dla Ramadan Azumat, inspirowane wyglądem Menny Arafy. Egipska artystka Menna Arafa wyróżnia się długimi i pięknymi włosami, które przez większość czasu opierają się na tym, aby luźno zwisały na ramionach. Możesz czerpać inspirację z jej stylizacji na zaręczyny Ramadanu i stosować niezwykłe fryzury w jej stylu.

Opuszczane fryzury na obchody Ramadanu, inspirowane wyglądem Menny Arafa

  • Szeroka falująca fryzura
  • Gładka fryzura
  • naturalna falująca fryzura

Szeroka falująca fryzura

Szeroka falująca fryzura

Opuszczane fryzury na obchody Ramadanu Zainspirowana wyglądem Menny Arafy, fryzura zawiera szerokie falowane włosy, które mają opuścić włosy na ramionach z szerokimi falami, które można nałożyć za pomocą prostownicy do włosów, aby ułożyć włosy wyglądać elegancko i ekskluzywnie, godne wesela Ramadanu. Wypróbuj tę fryzurę z czerwonym barwnikiem w stylu Arafa i zabłyśnij wspaniałymi i nowoczesnymi włosami.

Gładka fryzura

Gładka fryzura

Opuszczane fryzury na obchody Ramadanu inspirowane wyglądem Menny Arafy, w tym długie proste włosy. Większość kobiet woli nosić włosy zwisające na ramionach, aby uzyskać charakterystyczny kobiecy wygląd, natomiast rozpuszczone włosy rozluźniają kobietę, dzięki czemu nie są spięte ani ciasne. Po prostu wyprostuj włosy za pomocą lokówki, aby wyglądały miękko i jedwabiście, i pozwól, aby grzywka opadła w połowie drogi na czoło.

naturalna falująca fryzura

Naturalna falująca fryzura inspirowana Menną Arafą - zdjęcie z jej konta na Instagramie

Opuszczane fryzury na obchody Ramadanu Zainspirowana wyglądem Menny Arafa, naturalna falująca fryzura, którą można nakładać, splatając mokre włosy i pozostawiając je do wyschnięcia samoistnie lub do następnego dnia. Następnie poluzuj warkocz, aby uzyskać naturalnie falujące i spontaniczne włosy. Zastosuj tę fryzurę na obchody Ramadanu, jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu na stylizację włosów i pozostaw ją wiszącą na ramionach, aby zwiększyć swoją kobiecość i charakterystyczny wygląd.

Ostatnie Posty