- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażOto najczęściej oglądane samouczki dotyczące makijażu na YouTube
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Oto najczęściej oglądane samouczki dotyczące makijażu na YouTube


Samouczki makijażu na YouTube to ratunek, niezależnie od tego, czy nie jesteś świetny w konturowaniu, czy naprawdę chcesz wypracować konkretny trend w eyelinerach. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakiego rodzaju samouczki ludzie są najbardziej zainteresowani oglądaniem, mamy odpowiedzi. Zespół badawczy w Tajmeeli przeanalizował liczby i znalazłem najczęściej oglądane samouczki dotyczące makijażu na YouTube.

Najczęściej oglądane filmy dotyczyły aplikacji szminki, tworzenia smokey eye i udoskonalania skrzydlatego eyelinera. Wyglądy dla nowożeńców przydymionych oczu były najczęściej oglądanym tematem w samouczku makijażu.

Jeśli chodzi o samouczki dotyczące ust, najczęściej przeglądanymi tematami są czerwone usta, płynna szminka, usta ombre, pogrubione usta, większe usta i koreańskie usta gradientowe. Czasami zamiast wskazać konkretny aspekt aplikacji do makijażu, ludzie po prostu szukają określonego wyglądu. Najczęściej oglądane stylizacje makijażu to smokey eyes, glam look, egirl look, 90s look i grunge look.

Innym modnym tematem są tutoriale porównujące makijaż z różnych lat. Wśród 10 najczęściej oglądanych filmów instruktażowych znalazły się zarówno „Trendy w makijażu 2016, a trendy w makijażu 2021” oraz „Trendy w makijażu od 1990 do 2020 roku”.

Jeśli wolisz czytać o trendach niż oglądać samouczki na ich temat, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Przeczytaj, który eyeliner był głównym trendem na czerwonym dywanie Grammy.Źródło strony

Ostatnie Posty