- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażPamela Anderson pokazuje, że nadal jest wierna trendowi Skinny Brow z lat...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Pamela Anderson pokazuje, że nadal jest wierna trendowi Skinny Brow z lat 90.


Podobnie jak powrót dżinsów z niskim stanem, trend wąskich brwi z lat 90. ponownie nabiera rozpędu, gdy cienkie brwi powróciły na wybieg, w samouczkach TikTok i można je zobaczyć na Euforia gwiazdy takie jak Alexis Demi i Barbie Ferreira. Być może ich najbardziej znaczącym powrotem były brwi Lilly James doppelgänger w Hulu Pam i Tommy biograficzne seriale telewizyjne.

Podczas gdy Gen Z może po prostu włączać się w nadmiernie wyskubany wygląd, Gen X jest bardzo zaznajomiony z niegdyś popularnym stylem. Sama Pamela Anderson pozostała wierna wyglądowi przez ostatnie 30 lat. W niedawnym szczerym uchwycie 54-letnia bomba pokazuje, że jej przywiązanie do smukłego wyglądu brwi pozostaje silne.

O jej słynnych brwiach, powiedział kiedyś Anderson Bazar harfara że jej charakterystyczny wygląd to wyłącznie jej praca. „Są naturalne. Wypełniam je ołówkiem – powiedziała. „Nigdy nie tatuowałam makijażu ani niczego nie woskowałam”. Być może zachowała ten wygląd od lat 90., ale w 2014 roku Anderson miała bardziej naturalny wygląd na okładce Magazyn Notofu. „Pamela ma naturalnie bardzo smukłe brwi po latach bycia bombą pin-up z lat 90., są cienkie jak ołówek” – powiedział wtedy znany wizażysta Adam Burrell. „Chciałem nadać jej świeży i nowoczesny wygląd… a moim pierwszym przystankiem były jej brwi”.

Chociaż chude brwi mogą wrócić dzięki jej wpływowi, jest coś w bardziej puszystym wyglądzie, co nie możemy powstrzymać Słoneczny patrol kochanie sama. Choć nosi swoje kultowe brwi, nadal przyciąga naszą uwagę. Anderson przygotowuje się wkrótce do opowiedzenia swojej własnej historii z Netflix dokument, który przedstawia osobiste wywiady z kultową gwiazdą i jej część jej bardzo publicznej, osobistej historii.Źródło strony

Ostatnie Posty