- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessParis Hilton używa urządzenia do drenażu limfatycznego o wartości 18 000 USD...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Paris Hilton używa urządzenia do drenażu limfatycznego o wartości 18 000 USD każdej nocy


W niedawnym wywiadzie z Marie ClaireParis Hilton zdradza czytelnikom swoje sekrety dobrego samopoczucia i daje do zrozumienia, że ​​jej piękno zaczyna się od wewnątrz.

Jej poranek zawsze zaczyna się od pielęgnacji skóry – zachwala Bioaktywny zabieg U Beauty The Barrier (198 USD) i Łatki ToGoSpa (15 USD) jako jedne z jej ulubionych, ale ostatnio wypróbowała Viome, firmę oferującą spersonalizowane suplementy. Od tego czasu dodaje też do swojej porannej rutyny koktajl zawierający składniki odżywcze. „W moim smoothie dodaję banana, truskawkę, jagody goji i moje suplementy od Viome” – mówi.

„Naprawdę skupiam się na tym, aby być zdrowym od środka, ponieważ naprawdę uważam, że to przyszłość produktów kosmetycznych” — kontynuuje Hilton. „Wiele oznak starzenia i stanów zapalnych w naszym ciele jest zwykle spowodowanych niewłaściwym odżywianiem, więc polegam na moich zaleceniach żywieniowych i suplementach Viome”. Jej inny ulubiony dodatek: R3set (14 USD), które, jak mówi, pomagają w łagodzeniu stresu i zasypianiu.

Na szczęście dla gwiazdy, ma też w domu centrum odnowy biologicznej, więc nieustannie oddaje się terapii tlenem hiperbarycznym i krioterapią w zaciszu własnego domu. Uwielbia też spacery z psami po górach, a także surfowanie i jazdę na nartach.

„A potem mam też tę maszynę do drenażu limfatycznego, którą robię każdego dnia”, mówi Marie Claire. „To jest nazwane Ballancer Pro (17 900 dolarów), więc każdego wieczoru, kiedy oglądam telewizję przed snem, włączam go”. Wyjaśniając, że to urządzenie jest jak „pełny garnitur”, mówi, że wysysa „wszystko” z ciała. “Nie musisz nawet ćwiczyć, to po prostu sprawia, że ​​twoje ciało jest idealne. To naprawdę fajne.”Źródło strony

Ostatnie Posty