- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażPat McGrath wprowadza zatwierdzoną przez Naomi Campbell pielęgnację skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Pat McGrath wprowadza zatwierdzoną przez Naomi Campbell pielęgnację skóry


Pat McGrath został nazwany najbardziej wpływową ikoną makijażu naszej epoki przez Modaale zgodnie z ostatnimi wiadomościami założycielka marki wchodzi do innego sektora kosmetycznego, który może sprawić, że jej nazwisko będzie jeszcze większe w branży kosmetycznej.

Po trzech dekadach kuratorowania swojej linii kosmetyków do makijażu Pat McGrath Labs i tworzenia stylizacji dla niektórych z największych modelek w branży, Dame zmierza w kierunku pielęgnacji skóry, a jej pierwsza premiera to BOSKA SKÓRA: Róża 001™ Esencjatrafiając na półki na 5/5.

„Po wielu latach eksperymentów jestem zachwycony, że mogę wprowadzić idealną formułę” — mówi McGrath w komunikacie. „BOSKA SKÓRA: Rose 001™ The Essence jest w 97 procentach naturalna, czysta i delikatna. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów skóry i idealnie pasuje do każdej rutyny pielęgnacyjnej. Ta piękna formuła odsłania sekrety promiennej, wspaniałej, jędrnej, gładkiej, zmysłowej skóry — w mgnieniu oka, a z czasem przemienia Twoją skórę”.

Dzięki przełomowej technologii dwufazowej, to serum zwiększa nawilżenie, poprawia penetrację skóry, natychmiast rozświetla i tworzy idealną bazę do aplikacji makijażu. Esencja zawiera lekką mleczną emulsję, która jest wzbogacona olejkami pochodzenia roślinnego, lipidami i witaminą E, które odżywiają i zmiękczają skórę, oraz odświeżającą chłodną różową wodą, która dostarcza skórze bogatej zawartości składników odżywczych i zawiera kwiatowe przeciwutleniacze, które chronią przed zewnętrznymi agresorami . W ciągu zaledwie czterech tygodni 100 procent użytkowników biorących udział w badaniu stwierdziło, że ich skóra natychmiast się zmieniła.

Aby użyć esencji, po prostu potrząśnij nią, rozgrzej w dłoniach i wmasuj w twarz w szyję po oczyszczeniu, a przed serum i kremem nawilżającym.

https://www.instagram.com/p/CcqqmBAOAEn/

Abyśmy chcieli produktu jeszcze bardziej, Naomi Campbell – ona jest twarzą marki – dodaje do szumu. „Byłam wtajemniczona w ściśle tajną tajemnicę Pata Divine Skin Rose 001 The Essence przez cały czas jego opracowywania”, mówi w komunikacie. „Moja skóra musi wyglądać zdrowo każdego dnia, to moja praca. Dlatego włączyłam go do codziennej pielęgnacji skóry. Nie użyłbym niczego innego. Blask, świetlistość, nawilżenie, nie mają sobie równych. To doskonałość”.

Źródło strony

Ostatnie Posty