- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryPaulina Porizkova dzieli się swoimi sekretami przeciwdziałającymi starzeniu się skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Paulina Porizkova dzieli się swoimi sekretami przeciwdziałającymi starzeniu się skóry


Paulina Porizkova nie jest osobą, która osładza prawdę. Strona Instagrama 56-letniej supermodelki jest wypełniona zdjęciami bez makijażu, bez filtrów i jeszcze bardziej szczerymi podpisami na temat tego, jak to jest starzeć się w oczach opinii publicznej. Jej ostatni post nie był inny.

„OK, porozmawiajmy przez chwilę o dostrajaniu”, zaczyna Porizkova. „Kiedy nie publikuję hashtagów bez Botoxu i wypełniaczy, otrzymuję sporo krytyki ze strony kobiet, zakładając, że w jakiś sposób jestem lepsza. I zawsze mam na to odruch kolanowy – chcąc się bronić. Nie, nie, chcę powiedzieć, idę tylko po reprezentację.

„Tak wygląda bycie niezmodyfikowaną 56-letnią kobietą (ok, więc w dobry dzień i w świetnym świetle)” – szczerze dzieli się ze zdjęciem swojej twarzy, jej linie i zmarszczki są zakreślone. czerwony. „Osobiście chcę zobaczyć inne kobiety, które się nie poprawiły, więc mam wyczucie, jak wygląda mój wiek. W naszym nowym świecie sztucznej perfekcji czasami nie da się powiedzieć, co jest czym, i staram się to wyjaśnić dla Ciebie tak, jak chciałbym, aby wyjaśniło się to dla siebie.”

Kontynuuje: „Nie mam żadnych zastrzeżeń do kobiet przejmowanych przez nie w sposób, jaki uznają za stosowny. Tak, tak widzę podkręcanie. Przejmij swoją moc i wykorzystaj ją. Dobrze dla ciebie. Pozostanie bez poprawek to akceptacja. Czy możesz zrobić jedno i drugie? Nie mam pojęcia. Próbuję, ale jak na razie wpadam w błotnisty środek.”

To, na co zdecydowała się supermodelka, to „nieinwazyjne laserowe rzeczy” z celebryckimi estetykami Raechel Lowe i Brittany Blancato, aby wzmocnić kolagen – Porizkova od dawna jest fanem Ultherapy – a także pilnie pielęgnować skórę Beauty Pie reżim. (Przeczytaj o jej „ulubionym” kremie ujędrniającym skórę tutaj.)

“[I] mam nadzieję, że pewnego dnia obudzę się nie przejmując się tak bardzo, a może akceptując, że nie mogę sama zmienić norm społecznych i pójdę i przejmę moją władzę.Źródło strony

Ostatnie Posty