- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryPęczniejące serum i korektor bez zagnieceń używane za kulisami podczas rozdania Oskarów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Pęczniejące serum i korektor bez zagnieceń używane za kulisami podczas rozdania Oskarów


Z miejsca, w którym siedzimy, noc Oscarów to blichtr, glam i płynne przejścia. Ale dla Bruce’a Graysona, znanego wizażysty i szefa makijażu na tegorocznych Oscarach, wieczór jest nieco bardziej gorączkowy.

Długa noc szybkich zmian i poprawek makijażu to kolejny dzień w biurze dla Graysona, który podzielił się z nami swoimi sztuczkami i zaufanymi produktami używanymi za kulisami, aby nasze ulubione gwiazdy wyglądały promiennie.

Niezbędny makijaż

„Korektory, róż i kredka do oczu to trzy produkty, do których skłaniam się w noc Oskarów”, mówi Grayson, zauważając, że „naprawa pod oczami” to jeden z najczęstszych poprawek, jakie wykonuje za kulisami. W tym celu lubi używać kremowego korektora pod oczy, takiego jak Korektor nawilżający Koh Gen Do Maifanshi. „Jest lekki i zapewnia doskonałe krycie, które wtapia się w skórę”. Jeśli retusz wymaga trwałego korektora, wybiera Giorgio Armani Luminous Silk Concealer. „Zapewnia nawilżenie, promienne wykończenie i jest dostępny w tak wielu odcieniach, że przejście od podkładu pod oczy do podkładu nie wymaga wysiłku”.

Aby dodać szybki kolor za kulisami, Grayson uwielbia używać rumieńca. „Wypróbowany i prawdziwy rumieniec, którego używam podczas wieczoru rozdania Oskarów, to Chanel Joues Kontrast rumieniec. Kolory są bajeczne, ładnie się układają i dodają koloru. Uwielbiam także MAC Zmineralizowany Różdodaje skórze miękkiego koloru i blasku.”

Grayson mówi, że naprawia też dużo eyelinera za kulisami i zwykle używa żelowego eyelinera – jego ulubionym jest Naczynie do rozmazywania Stili— „więc może być rozmyte lub wyblakłe, zanim wyschnie, aby nie wyglądało zbyt szorstko”.

Sekrety pielęgnacji skóry

Grayson mówi, że jego najważniejsza wskazówka dotycząca pielęgnacji skóry to po prostu używanie produktów, które działają szybko, aby oczyścić i nawilżyć. „Uwielbiam kremy czyszczące, a moim ulubionym jest Głębokie oczyszczanie SZJ. Jest bardzo delikatny i szybko usuwa makijaż i zanieczyszczenia.”

Wizażystka skupia się również na serum na noc Oskarów, ponieważ „szybko działają, aby wygładzić skórę, przygotowując się do makijażu”. Jego ulubione: „Używam Boscia Witamina B12 Wzmacniające Serum Nawilżające i lubię delikatnie wciskać się w skórę rękami, aby stymulować przepływ krwi” – ​​mówi.

Rozświetl się

„Jeśli chodzi o makijaż, najlepsza sztuczka zakulisowa zaczyna się od osuszania tkanek, aby kontrolować jak najwięcej lub jak najmniej blasku na skórze” – mówi Grayson. „Zacznij od wewnętrznych policzków, ponieważ najpierw błyszczą się, nie zapomnij o brodzie, a czoło osuszasz na końcu. Pamiętaj, aby zdjąć wystarczającą ilość blasku, aby skóra wyglądała na promienną, a nie tłustą.”Źródło strony

Ostatnie Posty