- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyPiękno gwiazd piątego dnia Festiwalu Filmowego Morze Czerwone
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Piękno gwiazd piątego dnia Festiwalu Filmowego Morze Czerwone

Estetyka gwiazd piątego dnia Festiwalu Filmowego Morze Czerwone.

Makijaż celebrytów Piąty dzień Festiwalu Filmowego Morze Czerwone

W piątym dniu festiwalu wystąpiła saudyjska artystka Fatima Al-Banawi, która przez cały czas trwania festiwalu chętnie uczestniczyła we wszystkich jego działaniach Na Festiwalu Filmowym w Morzu Czerwonym w estetyce błyskawicy pojawiła się w delikatnym złotym makijażu nude z wydatnymi ustami i wyglądała uroczo. Producentka Aya Wahsh zdecydowała się na kolorowy makijaż oczu z widocznymi rzęsami w jej wyglądzie na czerwonym dywanie, podczas gdy aktorka Mayssa Maghribi polegała na kolorowym metalicznym makijażu, który harmonizował z jej jasnoniebieską sukienką.

Saudyjska artystka Somaya Reda nosiła delikatny smokey makijaż ze świeżą skórą i spokojnymi, nagimi ustami, podczas gdy artystka Hanan Helou wybrała mocny i wyrazisty makijaż, pokazując swój wygląd na czerwonym dywanie.

Fryzury gwiazd w piątym dniu Festiwalu Filmowego Morza Czerwonego

Fryzury gwiazd piątego dnia Festiwalu Filmowego Morze Czerwone były miękkie i eleganckie.Młoda saudyjska artystka Fatima Al-Banawi wybrała fryzurę, która została utrwalona z przodu z boczną częścią, fryzurę odsłaniającą jej twarz funkcje w atrakcyjny sposób. Algierska reżyserka Sofia Djma pozostawiła swoje kręcone włosy w naturalnym stylu, podczas gdy aktorka Mayssa Maghribi lśniła długimi, falującymi włosami, zachowując ciemny kolor z atrakcyjnym połyskiem. Producentka Aya Wahash odważnie nosiła krótkie, chłopięce włosy z modą na mokre włosy, odważny i nowoczesny wygląd.

Zebraliśmy dla Was na zdjęciach najwybitniejsze spojrzenia gwiazd piątego dnia Festiwalu Filmowego Morze Czerwone, abyście mogli zobaczyć ich wybory na tę wyjątkową okazję.

.

Ostatnie Posty