- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyPiękność Meghan Markle powraca na pierwszy plan podczas jej oficjalnej wizyty w...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Piękność Meghan Markle powraca na pierwszy plan podczas jej oficjalnej wizyty w Holandii

Estetyka Meghan Markle powraca na pierwszy plan dzięki jej dystyngacji i czarującej urodzie w przeddzień otwarcia Igrzysk Invictus dla rannych żołnierzy, które odbywają się na piątej sesji w Holandii.

Przejrzyj zdjęcia. Jak wyglądała uroda Meghan Markle w Holandii i podążała za wszelkimi trendami kosmetycznymi, które błyszczała?

Brązowo-czarny makijaż

Uroczy wygląd Meghan Markle - ze strony księżnej Sussex

Piękność Megan Markle wydawała się bardziej atrakcyjna niż jej poprzednie wybory z podkreśleniem Jej urocza brązowa cera dzięki utrzymaniu jasnego makijażu, który podkreśla jej brązową skórę. Godne uwagi jest to, że nie porzuciła mocnych brązowych cieni, które pokrywały zarówno górną, jak i dolną powiekę w sposób, który w połączeniu z mocnymi czarnymi cieniami, które wyróżniały się równolegle do górnych powiek. Upewniła się również, że widoczne czarne matowe kreski eyelinera znajdują się na górnych powiekach, wiedząc, że ten trend nie był jednym z jej głównych wyborów estetycznych w jej poprzednich stylizacjach. Uwagę przykuła też gruba warstwa rzęs i matowy brąz na policzkach oraz matowa cielista szminka o wyrazistym konturze z jasnymi liniami.

Fryzury z niskim kokem

Niskie fryzury Meghan Markle

Jeśli chodzi o fryzury, Meghan Markle wybrała 3 różne modelki podczas swoich występów u boku księcia Harry’ego w Holandii. qZachowała swój szczególny urok i wybrała miękkie fryzury z długimi, falistymi lokami, które naturalnie i wyraźnie opadają po bokach ramion i pleców, nie rezygnując przy tym z szerokiej środkowej części. Co jest niezwykłego w urodzie Meghan Markle Jej wybór fryzur z niskimi kokami z cienkimi bocznymi kępkami jest uważany za jeden z jej najpiękniejszych i najbardziej wyróżniających się wyborów estetycznych. Jeśli chodzi o fryzury w średnim kucyku, była również widoczna w swoim wyglądzie, z włosami całkowicie ściągniętymi do tyłu z dużą dystyngacją i prostotą.

Ostatnie Posty