- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryPielęgnacja skóry inspirowana pustynią zyskuje na popularności
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Pielęgnacja skóry inspirowana pustynią zyskuje na popularności


Holistyczne podejście, pustynne wibracje i skupienie się na naturze stały się ostatnio trendami w kosmetyce pielęgnacji skóry, ale dla założycieli marek, które skupiają się na tym, jest to więcej niż trend, to zobowiązanie do określonego stylu życia. Nic dziwnego, że kalifornijska pustynia była ostatnio muzą dla kilku kwitnących marek zajmujących się pielęgnacją skóry. Dla wielu sucha ziemia reprezentuje społeczność, naturalne piękno i proste życie – wszystko to jest zgodne z ruchem czystego piękna.

Jeśli udasz się do Joshua Tree, znajdziesz Salon kosmetyczny z bąbelkami, muzeum pełne pamiątek zarchiwizowanych przez Jeffa Haflera. Tuż obok, na pustyni Mojave, znajdziesz Tarcza skórki pustyni Mojave, który początkowo był przestrzenią dobrego samopoczucia, a teraz zawiera kilka linii stylu życia, w tym dziką pielęgnację skóry. Spa w Mojave Desert Skin Shield oferuje terapię dźwiękiem, medytację z herbatą Tao oraz charakterystyczny zabieg Fascial, który obejmuje 100-minutowy zabieg leczniczy na twarz, którego celem jest powięź.

Patricia Vernhes, założycielka Mojave Desert Skin Shield, przyznaje, że na pierwszy rzut oka pustynia może wydawać się sucha i jałowa. Twierdzi jednak, że w rzeczywistości jest to „jedno z najspokojniejszych miejsc na ziemi” i „tętniące życiem”. Wyjaśnia, że ​​codzienność na pustyni „wymaga pewnego rodzaju dialogu z nią, a natura naprawdę przemawia w wielu tomach. Uczy, jak słuchać od wewnątrz. Jest zaczarowany i ma swój własny język, tempo i stoicką odporność”.

Chociaż istnieją wszystkie te piękne zalety natury, a w szczególności pustyni, Vernhes zauważa, że ​​„może być bezlitosna dla naszej skóry”, dlatego opracowała linię produktów do pielęgnacji skóry ekologicznej. „Oryginalna formuła przyszła do mnie podczas medytacji” — mówi Vernhes. „Rozwiązuje szerokie spektrum problemów związanych z pielęgnacją skóry w jednej mieszance; łagodzenie stanów zapalnych, naprawa uszkodzeń słonecznych, ochrona przed zewnętrznymi stresorami, hamowanie wolnych rodników, wspomaganie naturalnego metabolizmu skóry i spowalnianie procesów starzenia.”

Pomiędzy Joshua Tree a pustynią Mojave znajduje się maleńka społeczność w Wonder Valley. Zespół męża i żony Alison i Jay Carroll założyli markę o tej samej nazwie i zakorzenili ją w oliwie z oliwek, ponieważ Alison współpracowała z Kalifornijską Radą ds. Oliwy z Oliwek w zakresie kontroli jakości. Marka, Dolina Cudówprzyjmuje etos „znalezienia wielkości w prostym życiu”, który krąży po pustynnych miastach Kalifornii, i wprowadza go do swoich produktów.

Olejek do ciała Hinoki

Omawiając, w jaki sposób kalifornijska pustynia zainspirowała Wonder Valley, Jay wyjaśnia, że ​​nie można ignorować faktu, że „natura jest królem” na pustyni, co pomaga nawiązać z nią bliski związek. „Żyjemy zgodnie z jego zadaniami i uczy nas poddawania się, daje nam jasność i obecność umysłu. To świetny nauczyciel” – mówi. „A także ekspansywność tego. Oczyszcza twoją głowę w naprawdę znaczący sposób, podobnie jak medytacja, a dzięki temu nieskończony krajobraz daje nieskończoną wyobraźnię.” Dodaje, że przy tworzeniu Wonder Valley włożyli wiele tego „dobrego spokoju ducha”.

Jay wierzy, że „pielęgnowanie, dzielenie się i ochrona” to sposób na życie. „Chodzi o znajdowanie obfitości, tworzenie podziwu każdego dnia. Połączenie użyteczności, kreatywności, prostoty i społeczności w jedną filozofię i styl życia” – mówi. „’Pozostać promienistością’ to wybór, sposób na bycie.”Źródło strony

Ostatnie Posty