- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaMasażePierwsze urządzenie do twarzy Therabody łączy w sobie mikroprąd, krioterapię i terapię...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Pierwsze urządzenie do twarzy Therabody łączy w sobie mikroprąd, krioterapię i terapię LED


Chociaż skoncentrowane na ciele narzędzie do masażu Therabody, Theragun (600 USD), może być dobrze znane wśród sportowców, marka wprowadza na rynek nowy TheraFace Pro (399 USD) — jest skonstruowany specjalnie dla twarzy — i przekonwertuje każdego na użytkownika.

Theragun wykorzystuje formę masażu zwaną terapią perkusyjną, która bezpośrednio celuje w ból tkanek miękkich w ciele. TheraFace Pro — dostępny od dzisiaj — wykorzystuje tę samą technologię do zmniejszania napięcia twarzy i rozluźniania mięśni twarzy, ale to tylko jeden z wielu jego talentów. Rewolucyjne urządzenie typu „wszystko w jednym” do utrzymania zdrowia twarzy, TheraFace Pro jest wyposażone w garść nasadek, które nie tylko masują twarz, ale także oczyszczają, „podnoszą”, pomagają ją leczyć i odmładzać.

„Mamy 22 badania na temat tego, jak terapia perkusyjna działa na ciało, ale to trochę szalone, że ignorujemy twarz” – mówi dr Jason Wersland, założyciel i dyrektor ds. operacyjnych Therabody. „Chcieliśmy móc użyć czegoś, co odnosiłoby się do tych samych rzeczy na naszej twarzy, co nasze ciało – chcieliśmy zacząć myśleć o ramionach w górę i o tym, jak możemy pomóc ludziom dbać o twarz. Tu nie chodzi o piękno, chodzi o zdrowie twarzy”.

Urządzenie jest wyposażone w system łatwego przesuwania pierścieni magnetycznych, który umożliwia łatwe przełączanie i łączenie załączników. W zestawie znajduje się korpus urządzenia wraz z nasadką mikroprądową, nasadką do światła LED, szczoteczką do oczyszczania i trzema nasadkami udarowymi do twarzy w różnych kształtach i rozmiarach. Każdy z nich może być używany w razie potrzeby lub włączony do codziennej rutyny w celu uzyskania długotrwałych rezultatów.

„Istnieją trzy poziomy terapii perkusyjnej, których można użyć na urządzeniu” – mówi Lissa Bankston, dyrektor ds. ludzkich wydajności w Therabody, która dodaje, że po raz pierwszy marka wprowadza terapię perkusyjną na twarz. Wskazując na górny przycisk na urządzeniu, mówi: „Ten przycisk pozwoli Ci wybrać między 1750, 2100 i 2400 obr./min terapii perkusyjnej. Wszystkie nasadki mają rowek pasujący do górnej części urządzenia i mocują się magnetycznie, dzięki czemu można je łatwo zakładać i zdejmować podczas używania każdego z nich. Urządzenie jest wodoodporne, nie jest wodoszczelne, więc nie chcemy zanurzać go w wodzie, ale możemy osobno wyczyścić nasadki i ponownie przymocować je do urządzenia.”

„Twoje ciało otrzymuje terapię perkusyjną inaczej niż wibracje” – mówi Wersland. „Układ nerwowy też reaguje inaczej. Wibracje jakby siadają na skórze i nią wstrząsają, ale terapia perkusyjna uderza w skórę, co stymuluje ją w inny sposób.”

Po tym, jak Bankston nauczył mnie, jak korzystać z każdego nasadki, udoskonaliłem moją rutynę TheraFace. Zaczynam od umycia twarzy nasadką ze szczoteczką do oczyszczania, którą z łatwością wymieniam na głowicę mikroprądową. Używam tej przystawki z żelem przewodzącym TheraOne, który również znajduje się w zestawie. Nie tylko ujędrnia i napina skórę, ale przy regularnym stosowaniu poprawia napięcie mięśni i kontur twarzy i szyi. Następnie pojawia się urządzenie do terapii światłem LED. Włączam lampę pierścieniową, a także przyczepiam jeden z nasadek perkusyjnych do twarzy, aby masować twarz podczas używania świateł. Wyposażony w trzy różne tryby kolorów, nasadka LED twierdzi, że zmniejsza zmarszczki wokół oczu, zabija bakterie powodujące trądzik i zapewnia terapeutyczne ogrzewanie, aby zmniejszyć ból i dyskomfort twarzy.

Istnieją również sprzedawane oddzielnie pierścienie na ciepło i zimno, które są dostarczane w izolowanym etui, aby zapewnić optymalną penetrację zimna i ciepła w głąb skóry. Urządzenie zimne imituje liftingujące i napinające działanie krioterapii twarzy, a gorący pierścień poprawia wchłanianie produktu i rozluźnia mięśnie twarzy. „Pomyśl o wannie z hydromasażem i gorących okładach, aby zwiększyć przepływ krwi i relaks” – mówi Wersland. „Wielu sportowców, z którymi pracujemy, boryka się ze stresem związanym z noszeniem kasku przez cały dzień lub graniem w koszykówkę – noszą oni takie samo napięcie na twarzy, jak w ciele, więc pomaga to zrelaksować się i odciążyć mięśnie twarzy. ”

Razem te metody treningu twarzy oferują kompleksowe podejście do pielęgnacji twarzy, a od czasu rozpoczęcia mojej rutyny TheraFace zauważyłem bardziej napiętą skórę, mniejsze napięcie i ból na twarzy oraz ogólnie bardziej promienną cerę — to wszystko, czego potrzebujesz, aby zdrowie skóry w jednym urządzeniu, a to naprawdę robi różnicę.Źródło strony

Ostatnie Posty