- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryPierwsze urządzenie laserowe oparte na energii do leczenia trądziku zostało właśnie dopuszczone...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Pierwsze urządzenie laserowe oparte na energii do leczenia trądziku zostało właśnie dopuszczone przez FDA


Według niedawnego komunikatu, wiodąca globalna firma zajmująca się urządzeniami estetycznymi, Cutera, ogłosiła, że ​​amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków właśnie dopuściła do użytku pierwsze i jedyne urządzenie laserowe oparte na energii do leczenia trądziku. Urządzenie o nazwie AviClear jest przeznaczone do wszystkich zakresów stanu skóry, od umiarkowanego do ciężkiego.

W badaniu klinicznym Cutera odkrył, że laser nie tylko zmniejsza pojawianie się trądziku, ale także sprawia, że ​​przyszłe wypryski są krótsze, mniej intensywne i rzadsze po leczeniu. Ponadto wyniki z czasem się poprawiają.

Przewód biznesowy

Urządzenie działa poprzez celowanie w łojocyty w skórze właściwej, aby zahamować produkcję sebum, spowalniając powstawanie trądziku.

„Istniejące urządzenia do leczenia trądziku nie są ani długotrwałe, ani szczególnie skuteczne” – mówi bostoński dermatolog oraz członek rady doradczej Cutera, Jeffrey S. Dover, MD. „Terapie miejscowe przynoszą tymczasowe rezultaty, a leki doustne stanowią kilka wyzwań. AviClear oferuje pacjentom bezpieczne, dobrze tolerowane, wolne od leków podejście z trwałymi wynikami, co znacznie zmienia paradygmat leczenia trądziku”.

AviClear będzie dostępny dla lekarzy w całych Stanach Zjednoczonych w ciągu 2022 roku. Aby dowiedzieć się więcej o nowym urządzeniu i zarejestrować się w celu otrzymywania aktualizacji dotyczących dostępności produktów i lokalnych dostawców usług leczniczych, Kliknij tutaj.Źródło strony

Ostatnie Posty