- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażPlastry na pryszcze Alison Brie nie może bez nich żyć
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Plastry na pryszcze Alison Brie nie może bez nich żyć


Ryk gwiazda Alison Brie właśnie podzieliła się wszystkimi swoimi ulubieńcami w dziedzinie zdrowia i urody Strategi przykryła wszystko, od luźnej herbaty liściastej po swoją podróżną maskę do spania.

Jej pierwszym ulubieńcem wellness jest Bambusowa maska ​​do spania Infinity Travel (18 dolarów). „Kiedy kręcę w plenerze lub poza domem, każdego wieczoru zakładam jeden do snu” – mówi Brie. „Jest to szczególnie pomocne, jeśli mam naprawdę wczesny telefon i kładę się spać około 20:00. Coś w założeniu mi go na oczy naprawdę zmusza mnie do zasypiania”.

Również w jej składzie zdrowotnym: Art Of Tea Herbata z sypkich liści (22 USD), Papa Steve’s No Junk Raw Protein Bats (35 USD) i Aplikacja Forma Pilates (50 USD/miesiąc). „Przez ostatni rok ćwiczę pilates na Forma Pilates w Los Angeles, co lubię, ponieważ zajęcia są naprawdę małe. Mają aplikację, więc mogę ćwiczyć Forma Pilates online, kiedy jestem w podróży. Są filmy o różnej długości, ale głównie prowadzę 25-minutowe zajęcia, ponieważ to naprawdę fajny sposób na wejście do mojego ciała przed pójściem do pracy i jest to naprawdę rozsądna ilość czasu, aby się wcisnąć, nawet jeśli muszę dostać wstaje o 4:30 rano”

Gwiazda dotyka również czterech swoich ulubionych urody. „Kocham Korektor w pudrze na bazie mineralnej Colorescience (48 dolarów)” – mówi. „To jedyny makijaż, który został zatwierdzony przez mojego kosmetyczkę jako coś, co nie jest okropnym zatykaczem porów”. Kolejny nie może żyć bez pozycji na swojej liście: Maść Lucas Papaw (9 USD). „Używam go jako ChapStick, ale to maść do wszystkiego. Możesz go położyć na oparzeniach, możesz go położyć na ukąszeniach owadów. Jest zrobiony z papai i jest całkowicie naturalny”.

Wreszcie Oszczędzanie twarzy Welly (15 USD) nigdy zostaw jej apteczkę. „Te rzeczy są niesamowite. Nie wiem, dlaczego więcej ludzi o nich nie mówi. Nakładasz je na pryszcze w nocy (lub przez cały dzień, przez co najmniej sześć godzin), a wysysają wszystkie złe rzeczy – możesz to nawet zobaczyć na plastrze. Są szczególnie świetne, jeśli masz pryszcz i nie chcesz się tym bawić i pogarszać, ale nie jesteś pewien, czy wszystko wydobyłeś”.Źródło strony

Ostatnie Posty