- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryPo 2 latach powrócił 2% roztwór zwykłego kwasu salicylowego
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Po 2 latach powrócił 2% roztwór zwykłego kwasu salicylowego


Po dwóch latach oczekiwania i liście oczekujących ponad 400 000 osób, The Ordinary wreszcie przywraca jeden ze swoich najbardziej lubianych produktów. Kwas salicylowy zwyczajny 2% roztwór (6 USD) zostanie ponownie uruchomiony 20 stycznia. Produkt będzie dostępny w dniu deciem.com i we wszystkich sklepach The Ordinary.

Kiedy kultowy, klasyczny produkt zniknął z rynku, miłośnicy piękna szukający podobnych rozwiązań od góry i od dołu, pojawiali się z pustymi rękami. Jeśli nie miałeś okazji wypróbować kultowego rozwiązania przed jego przerwą, oto szczegóły dotyczące najbardziej pożądanego produktu The Ordinary. Jest idealny dla osób ze skórą skłonną do wyprysków, ponieważ ma na celu odblokowanie porów i pozbycie się martwych komórek naskórka.

Wprowadzenie na rynek jest częścią większego wdrożenia portfolio produktów kwasu salicylowego The Ordinary. Inne produkty z tej linii to Kwas salicylowy 2% roztwór bezwodnyserum delikatnie złuszczające i odblokowujące pory, Maseczka z kwasem salicylowym 2% z węglem roślinnym, glinkami amazońskimi i skwalanem. Oba te produkty zostały wprowadzone na rynek w grudniu 2021 roku.

Pamiętaj, aby kupić 2% roztwór kwasu salicylowego The Ordinary’s, gdy tylko zostanie wprowadzony na rynek, lub zaryzykuj, że wyprzeda się ponownie przez kolejne dwa lata.Źródło strony

Ostatnie Posty