- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzCelebryciPodkład nawilżający, który Sarah Jessica Parker ubiera, aby uzyskać „nieskazitelny efekt”
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Podkład nawilżający, który Sarah Jessica Parker ubiera, aby uzyskać „nieskazitelny efekt”


Jeśli nie widziałeś I tak po prostu, brakowało Ci nostalgicznego zegarka, ale zdecydowanie brakowało Ci również niesamowitego makijażu obsady. W niedawnym artykule dla Bazar harfara, szefowa działu makijażu serialu, Sherri Laurence, wyjaśnia ulubione makijaże swojego zespołu na planie i wyjaśnia, dlaczego nie mogą bez nich żyć.

„Mam niesamowite zespoły, które ze mną współpracują, takie jak moja kluczowa wizażystka, Bridget Ritzinger, a także Jen Suarez i Lauzanne Nel”, mówi Laurence, która mówi, że całkowicie im ufa, aby urzeczywistnić jej wizję. „Osobistą wizażystką Sarah Jessiki Parker jest Elaine Offers Woulard; Cynthia Nixon to Kerrie Plant-Price; i Kristin Davis jest Matin Maulawizada— od lat robią makijaż. Nie mam wiele wspólnego z ich wyglądem, ponieważ ich artyści rozmawiają o tym z nimi osobiście”.

Opisując produkty, których Woulard używa na SJP, Laurence mówi: „Aby uzyskać nieskazitelne wykończenie, używa Podkład Koh Gen Do Moisture (62 USD) za bazę, Tom Ford Shade i Illuminate (89 USD) za kontur, Stila Zamienny Kolor (25 USD) za rumieniec, Mleczny Makijaż Pomadka + Krem w Sztyfcie Policzków (20 USD) i Merit Flush Balm Kremowy Róż (28 USD) w cieniu Bezczelny.”

.Źródło strony

Ostatnie Posty