- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażPomadka śliwkowa to najlepszy wybór sezonu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Pomadka śliwkowa to najlepszy wybór sezonu


Przy chłodniejszej pogodzie kolory są ciemniejsze, bogatsze i przytulniejsze. Odcienie klejnotów odgrywają ogromną rolę w zimie w każdym aspekcie, od odzieży po wystrój, a Twój makijaż nie powinien być wyjątkiem. Na szczęście dla nas szminka ma chwilę, zwłaszcza śliwkowa: badania wykazały, że liczba wyszukiwań hasła „śliwkowa szminka” wzrosła o ponad 413% od zeszłego roku.

Wizażystka i współzałożycielka Just B, Bina Chan, przypisuje wzrost popularności ludziom, którzy chcą nieco więcej blasku w swoim życiu po roku w dresach. „Nareszcie bez maski zimą, poza domem i chcesz poczuć się glamem? Wprowadź inteligentną, dorosłą, efektowną, dynamiczną śliwkę!” powiedział Chan.

Charakterystyczna wizażystka Jamie Dorman wyjaśnił, że śliwkowa szminka ma pewne supermoce. „Śliwkowe usta sprawiają, że zęby wydają się jaśniejsze i bielsze, a także pojawiają się niebieskie i zielone oczy” – powiedział Dorman. Dodał, że ponieważ obecnie modne są jaśniejsze cienie do powiek, sensowne byłoby, aby odważniejsza warga zrównoważyła minimalistyczny makijaż oczu.

Dla każdego jest odcień śliwki. Dorman powiedział: „jasna skóra wygląda najlepiej z bardziej niebieskimi śliwkami, podczas gdy głębsze odcienie skóry wyglądają najlepiej z cieplejszymi śliwkami”. Zauważył, że chłodniejsze śliwki bardziej spłaszczają zęby.

Znana wizażystka i założycielka Glamazon Beauty Kim Baker zasugerowała subtelny makijaż z delikatnymi złotymi lub szarobrązowymi oczami i delikatnym, winnym różem. Dorman radził również, aby reszta wyglądu była stonowana ustami jako punkt centralny. „Śliwkowe usta najlepiej pasują do zroszonej skóry i minimalnego cienia do powiek” – mówi. Brakuje tylko: mocnego tuszu do rzęs.

Tych trzech artystów makijażu podzieliło się swoimi ulubionymi śliwkowymi szminkami na ten sezon.

1
/
8

Pomadka do ust Bobbi Brown Crushed w kolorze śliwkowym (29 USD)

Baker polecił ten odcień śliwki od Bobbi Brown. Odważny kolor to idealny kwintesencja odcienia śliwki.

2
/
8

Kari Gran Jeannie Lip Whip (24 USD)

Jeśli szukasz łatwego w noszeniu, nawilżającego, śliwkowego koloru, Dorman powiedział, że Jeannie Lip Whip – nosi się prawie jak balsam do twarzy – to najlepszy wybór.

3
/
8

Glamazon Beauty Lady Like Cheek-N-Lip (20 USD)

Stworzony z kwasu hialuronowego, ten wspaniały śliwkowy odcień zapewni Twoim ustom soczystość i nawilżenie przez wiele godzin. Bogata kolorystyka propozycji Bakera zapewni Ci odważny, śliwkowy look, którego szukasz.

4
/
8

Rituel de Fille Enchanted Lip Sheer w Moonseed (24 USD)

Dorman powiedział, że ten produkt świetnie nadaje się do budowania wyglądu. Bejca do ust to bogaty kolor jeżyny o bardzo subtelnym połysku.

5
/
8

Tylko B, nie tylko magenta (38 USD)

Khan wyjaśnił, że to spektrum kolorów w tym produkcie obejmuje zarówno ciepłe, jak i chłodne końce z Pigment Fluid i Pigment Glaze. „Kolor może przejść od matowej czerwieni malinowej do soczystego fioletu granatu” – powiedziała.

6
/
8

Mac Frosted Lipstick w śliwkowym Dandy (19 dolarów)

Jeśli na początek szukasz jaśniejszego, matowego odcienia śliwki, Baker zasugerował Plum Dandy z Maca.

7
/
8

Wonderskin Wonder Blading Peel and Reveal Lip Kit w kolorze Darling (28 USD)

Jeśli szukasz koloru do ust, który utrzyma się przez cały dzień, Dorman zasugerował ten trwały produkt, który jest odporny na przenoszenie i wodę.

8
/
8

Revlon Super Lustrous Szminka, Śliwkowy Welur (6 USD)

Jako świetny zakup, Baker zasugerował ten wspaniały odcień śliwki od Revlon.

Źródło strony

Ostatnie Posty