- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzPonad 50 derms zgadza się: zrobienie tego 2 minuty po kąpieli poprawi...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ponad 50 derms zgadza się: zrobienie tego 2 minuty po kąpieli poprawi zdrowie Twojej skóry


Konsultacja dermatologa zapewnia porady ekspertów z pierwszej ręki, a artykuł medyczny może dostarczyć garści przydatnych wniosków od najlepszych w branży, ale rzadko można usłyszeć od dziesiątek dermatologów jednocześnie. Na szczęście w ramach kampanii Skincare, którą chcesz się podzielić, Cerave przeprowadził ankietę wśród ponad 50 lekarzy i uzyskał ich opinię na kilka gorących tematów.

CeraVe poprosiło ponad 50 dermatologów z 23 krajów o wskazówkę numer jeden dotyczącą pielęgnacji skóry ciała, a 96% z nich stwierdziło, że należy nawilżać skórę po prysznicu, gdy skóra jest jeszcze wilgotna. Podczas dyskusji prowadzonej przez CeraVe, nowojorski dermatolog dr. Camille Howard-Verovic wyjaśnił: „Cały pomysł polega na zatrzymywaniu wilgoci i jeśli robisz to natychmiast po prysznicu, zwiększasz swoje szanse na zatrzymanie wilgoci w porównaniu z robieniem tego później”.

Bellevue, dermatolog z Waszyngtonu Daniel SugaiLekarz medycyny powiedział, że nie należy szorować się na sucho, ale delikatnie wklepać i gdy skóra jest jeszcze wilgotna, nałożyć krem ​​nawilżający. Dr Howard-Verovic radzi swoim pacjentom, aby stosowali balsam w ciągu dwóch minut od wyjścia spod prysznica. Ponadto dr Sugai zauważył, że ta praktyka wiąże się z poszanowaniem i ochroną bariery skórnej, dlatego ważne jest, aby zrobić z tego rutynę.

Chociaż 87% ankietowanych dermatologów uważa, że ​​nawilżanie ciała jest tak samo ważne jak nawilżanie twarzy, Wilmington, dyrektor ds. dermatologii w stanie NC dr Muneeb Shah zauważył, że o pielęgnacji skóry ciała nie mówi się tak często, mimo że gwarantuje taką samą uwagę i troskę. Większość dermatologów, 90%, zgadza się, że codzienne nawilżanie jest ważne dla ogólnego stanu skóry i że każdy powinien to robić. Jeśli chodzi o składniki, większość dermatologów uważa, że ​​ceramidy są najważniejsze w produktach do pielęgnacji skóry ciała, więc pamiętaj, aby zaopatrzyć się w produkty bogate w ceramidy.

Źródło strony

Ostatnie Posty