- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessPorady Maggie Q. dotyczące tego, jak czuć się i wyglądać najlepiej
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Porady Maggie Q. dotyczące tego, jak czuć się i wyglądać najlepiej


Nowa komedia Foxa Obracanie gwiazdy Maggie Q, która jest mistrzem w zmienianiu lat. 42-letnia aktorka i aktywistka znana jest ze swoich ról akcji – takich jak jej ostatnie role jako główna zabójczyni w Protegowany…ale tym razem zabija to w komedii. „Mogę odnosić się do mojej postaci na wiele sposobów, w innych nie” — mówi. „Skupia się na tym, co zewnętrzne, aby szukać odpowiedzi, ale jeśli coś nie działa dla mnie, zaglądam do środka, aby dowiedzieć się, co musi się zmienić”.

Urodzona na Hawajach była modelka i kaskaderka mówi, że jej wyjątkowe polskie, irlandzkie i wietnamskie pochodzenie dało jej całe życie lekcji piękna. „Trzeba w to uderzyć ze wszystkich stron. Jest tak wiele różnych podejść – niektóre wschodnie, inne zachodnie. Nauczyłem się wykorzystywać to, co najlepsze w mojej kulturze, i stosować je w różnych obszarach”. Oto jej najważniejsze wskazówki, jak wyglądać i czuć się dobrze w środku i na zewnątrz.

Poranki

„Rano gotuję na parze olejkami, kiedy mogę, a potem używam bardzo zimnej wody. Lubię produkty bez chemii, które działają jak pokarm dla skóry. Jeśli masz zamiar odżywić, to musi to być produkt, który warto wchłonąć w skórę.”

Podejście przeciwstarzeniowe

„Pocij się naturalnie. Upewniam się, że ćwiczę, a kiedy się pocisz, to jak naturalny lifting. Nie dyskontuj tego!”

Zbawiciele skóry

„Christine Chin to naprawdę najlepsza kosmetyczka, a jej zespół jest znakomity w leczeniu. Uwielbiam ich lasery, ponieważ nie są ostre i pozwalają na zwiększenie ilości kolagenu”.

Zdrowe nawyki

„Wczesne jedzenie i nawadnianie są niezbędne, abym mogła odmłodzić się w nocy. Również spać wcześnie!”

Budowniczowie mięśni

„Dużo się rozciągam, aby utrzymać sprawność, trening cardio i siłowy – i musi to być codzienne, aby zwiększyć wytrzymałość”.

David Katzinger

Cele gadżetów

„Mam światło podczerwone całego ciała do naprawy mięśni i tkanek, które uwielbiam”.

Sekrety na planie

„Dwóch rzeczy, których się nauczyłem: używaj gorącego ręcznika do suchych, popękanych ust. Rano stosuj zimne pod oczy przed makijażem.”

Moja miłość do oceanów i chęć ich ochrony zainspirowała mnie do stworzenia Qeep Up, mojej zrównoważonej linii athleisure.

Obejmując 40

„Możesz wyglądać trochę starzej, ale jesteś o wiele mądrzejszy, a to daje pewność, której nie masz, gdy jesteś młodszy”.

Centrum ostrości

„Aby się zrelaksować, wędruję z moimi psami. Czytam. Uwielbiam też komedię. Rozciąganie również przywraca mi równowagę”.

Musts na pustynnej wyspie

„Moje probiotyki, mój poranny zielony sok i moja zimna kąpiel i sauna”.

Spróbuj tego

„Przynajmniej raz w życiu spróbuj jednej minuty w wodzie o temperaturze 40 stopni, obserwowania wielorybów i wspinania się na dużą górę”.Źródło strony

Ostatnie Posty