- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessPoranna rutyna Nicole Scherzinger składa się z przeziębień i ćwiczeń
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Poranna rutyna Nicole Scherzinger składa się z przeziębień i ćwiczeń


W 2022 r. mogłeś podjąć pewne postanowienia, aby stworzyć dla siebie lepszą poranną rutynę. Cóż, niech imponujący początek dnia Nicole Scherzinger Cię zainspiruje. Gwiazda niedawno podzieliła się kilkoma sposobami, w jakie dba o siebie w ciągu dnia i wszystko to jest bardzo imponujące.

Niektórzy ludzie wolą ćwiczyć z samego rana, aby nadać ton na resztę dnia. Scherzinger niedawno udostępniła film o intensywnym treningu, który wykonuje. Jeden film polecany głębokie przysiady, podczas gdy drugi pokazał ją, używając an piłka do ćwiczeń. „To jest ZABAWNE do wypróbowania!” napisała pod filmem z jej kucania.

Scherzinger zajmuje się również biohakowaniem, aby zachować zdrowie. Niedawno udostępniła film, na którym robi zimne zanurzenie. „3°C 39°F, 6 minut zimnego zanurzenia” – napisała obok filmu. „Musisz oddychać, aby się przebić”.

Instagram

Na filmie widać, jak Scherzinger przepycha się przez niewygodną temperaturę zewnętrznej wanny wypełnionej lodowatą wodą. Mówi się, że zimne zanurzenia łagodzą bóle, dodają energii, pomagają w utracie wagi, zmniejszają stany zapalne i nie tylko.Źródło strony

Ostatnie Posty