- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryPreparat do przygotowania skóry na dzień ślubu Lany Condor zawiera krem ​​nawilżający...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Preparat do przygotowania skóry na dzień ślubu Lany Condor zawiera krem ​​nawilżający za 18 USD i dużo Gua Sha


Wcześniej w tym roku, Do wszystkich chłopców, których kochałam wcześniej gwiazda Lana Condor zaręczyła się z długoletnim beau Anthonym De La Torre. Samozwańcza super fanka pielęgnacji skóry (jej porcelanowa cera mówi sama za siebie) byliśmy podekscytowani możliwością spotkania z globalną ambasadorką marki Neutrogena, aby omówić jej poranną rutynę, zdrowie psychiczne i sposób, w jaki przygotowuje skórę na swój wielki dzień.

Pierwsza rzecz jest pierwsza

Po tym, jak budzik „nagle i niegrzecznie” budzi ją ze snu — ma zamiar nie być poranną osobą — Condor rozpoczyna dwa poranne zabiegi odnowy biologicznej. „Niedawno słuchałem tej 10-minutowej medytacji o strachu io tym, jak pokonujemy strach i jak nie musimy się bać. Więc robię to przez 10 minut. Potem robię swój dziennik wdzięczności. To pięciominutowy dziennik z wdzięcznością, który ustawia mnie w odpowiedniej przestrzeni na resztę dnia”.

Zmyć naczynia

„Nigdy nie opuszczam mycia twarzy rano. Myślę, że to bardzo ważne” – mówi Condor, zauważając, że jej celem od lat jest Neutrogena Różowy Grejpfrut Oczyszczający (8 dolarów). „Zwracam się do tego środka czyszczącego z powodu zapachu – świeżość grejpfruta pomaga mi się obudzić, ponieważ nie jestem rannym ptaszkiem”.

Po oczyszczeniu Condor sięga po kule do krioterapii, aby zniwelować poranny obrzęk. „Używam tych kulek lodu, które trzymasz w zamrażarce, a potem pocieram nimi twarz, ponieważ budzę się bardzo opuchnięta”.

Wilgoć musi

„Używam Neutrogena Hydro Boost Nawilżający (18 dolarów) przez lata”, mówi Condor o zakupach, których po raz pierwszy dokonała jakiś czas temu. „Znalazłem to dzięki influencerowi na YouTube. Powiedziała, że ​​ma bardzo suchą skórę i kiedy go używała, czuła się, jakby jej skóra miała szklankę wody. Mam bardzo suchą skórę, więc poszedłem do CVS, złapałem go i od tego czasu go używam.”

List miłosny Condora do kremu nawilżającego na tym się nie kończy. „To mój ulubiony krem ​​nawilżający z wielu powodów”, mówi. „Po pierwsze, jest jak szklanka wody dla twojej skóry. Nie utrzymuje się na mojej skórze, dobrze się w nią wchłania, co uwielbiam. Świetnie sprawdza się pod makijażem i codziennie noszę makijaż do pracy, więc to świetnie. A ponieważ tak dużo podróżuję, jest to bardzo wygodny balsam, bo czasami, jeśli zapomniałem go w domu lub zgubiłem w innym Airbnb, mogę po prostu pobiec do CVS i go złapać. To bardzo wygodne i niedrogie. To dla mnie święty Graal, jeśli chodzi o kosmetyk”.

Sztuczki handlu

Aktorka mówi, że czas spędzony na planie pozwolił jej zajrzeć za kulisy genialnych sztuczek kosmetycznych. Jej ulubione: „Dla twoich brwi, zamiast używać żelu do brwi lub kleju do brwi, czymś, co jest zdecydowanie skuteczne – prawdopodobnie bardziej skuteczne – i szalenie tańsze, jest to, że możesz po prostu pójść do Whole Foods i kupić przezroczystą kostkę mydła glicerynowego. Następnie weź szpulkę i przejedź nią po mydle. Możesz w ten sposób unieść brwi, a one pozostaną cały dzień przed kamerą i będą się poruszać lub opadać.”

Przygotowanie do ślubu

Podczas gdy niektóre ostatnie szczegóły jej wielkiego dnia wciąż są tajemnicą, Condor wie, że nie jest za wcześnie na przygotowanie skóry i dzień szczegółów. „Wiem, że będę pił dużo wody. Woda jest kluczowa, ponieważ chcę wyglądać promiennie. A potem skoncentruję się na przygotowaniu skóry nawilżeniem — na pewno przy użyciu Hydro Boost — i rozpieszczaniu jej tak dużą ilością wilgoci, jak tylko mogę się tam dostać”.

Kolejny szczegół, który jest wyryty w kamieniu: „Nie zamierzam próbować niczego nowego, to na pewno”, mówi. „Czasami, gdy próbuję czegoś nowego, moja skóra pęka. Więc w dniu mojego ślubu będą to tylko produkty, o których wiem na pewno, że tego nie zrobią”.

Sklep z narzędziami

„Kocham wszystkie narzędzia” — mówi Condor. „Dość często robię gua sha. Pomaga w zdrowiu i opuchliźnie skóry, a także przyspiesza krążenie i działa na mnie bardzo uspokajająco. Więc prawdopodobnie gua sha gówno z mojej twarzy w dniu ślubu [laughs]”.

Wypróbowane i prawdziwe produkty, które zdają test bezpieczeństwa w dniu ślubu: gua sha, jej NuFace – „Wiem, że tego użyję” – mówi o ujędrniającym narzędziu do mikroprądów – i „naprawdę świeży, piękny, prosty makijaż”. Jednak wciąż poluje na wodoodporny tusz do rzęs. „Jeszcze nie spotkałem takiego, który pracował dla mnie i wiem, że będę go potrzebować w dniu ślubu!”

Skupienie na zdrowiu

Podczas gdy rozkoszowanie się makijażem i pięknymi sukienkami jest zabawne, głównym priorytetem Condora jest gdzie indziej. „Szczerze, wellness jest dla mnie najważniejszy. Dla wielu z nas ostatnie dwa lata bardzo otworzyły nam oczy, jeśli chodzi o to, co cenimy i na co chcemy poświęcić swój czas. To sprawiło, że naprawdę podwoiłem się w tym, kim chcę być i [the need to] chronić moich bliskich w mojej społeczności, a także chronić siebie i mieć granice dla siebie. Tak więc moje zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie są dla mnie priorytetem numer jeden.

Bardzo szybko nauczyłem się, że nie możemy pomagać innym tak, jak chcemy, dopóki nie napełnimy własnych zbiorników, aby mieć coś do zaoferowania innym. To był najwyższy priorytet”.

Źródło strony

Ostatnie Posty