- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryProdukt Camila Cabello mówi „tak bardzo pomógł” z jej zaskórnikami
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Produkt Camila Cabello mówi „tak bardzo pomógł” z jej zaskórnikami


Camila Cabello właśnie podzieliła się swoim szybkim zabiegiem kosmetycznym na świeżym powietrzu w teledysku dla Modai chociaż produkty, których używa, z pewnością sprawiają, że wygląda promiennie, pomagają również w walce z trądzikiem.

„To jest Osmosis Skincare MD Purify Enzyme Cleanser (28 dolarów), mówi, zanim weszła z kolejnymi dwoma produktami z jednej z jej ulubionych linii: Wzmocnienie witaminy z morza OSEA (38 USD) i OSEA żelowe serum pod oczy (61 dolarów). „To jest naprawdę, naprawdę dobre” — mówi. Następnie jest to warstwa Serum z kwasem hialuronowym L’Oreal Paris (24 USD).

Cabello wspomina swoje doświadczenia z dzieciństwa z trądzikiem, mówiąc, że to nie było zabawne. „Zrobiłem kilka zabiegów laserowych, które naprawdę pomogły, ale myślę, że od tego czasu naprawdę priorytetowo traktowałem pielęgnację skóry”. Stosowanie OSEA Zaawansowany Krem Ochronny (108 USD), kontynuuje: „To bardzo mi pomogło z moimi zaskórnikami. A teraz rzadko złuszczam. Samo utrzymywanie nawilżenia skóry naprawdę bardzo pomaga”. Kolejny niszczyciel zaskórników, który przysięga: nałożyć warstwę białka jajka na twarz i pozostawić na 10 minut. „To mała sztuczka z kubańską mamą”, mówi.

Do makijażu 25-latka używa kremu CC, który ma kryjący i SPF wraz z lekką warstwą korektora. „To jest Róż do policzków Westman Atelier (48 USD) i uwielbiam ten mały sztyft do różu”, mówi, nakładając produkt na policzki i powieki. Żel do laminowania brwi Patrick Ta Major (26 USD) jest tym, czego używa do kształtowania brwi i uzupełnia bazę Dior Forever Couture Luminizer Highlighter Powder (48 dolarów).

Aby uzupełnić wygląd, Cabello stosuje Tusz do rzęs L’Oreal Voluminous Lash Paradise (12 USD), stuknięcie złotego cienia do powiek na jej powiekach i przeciągnięcie Patrick Ta Major Glow Lip Shine (22 USD) i L’Oreal Glow Paradise Balsam w Połysku (11 dolarów) na jej ustach.Źródło strony

Ostatnie Posty