- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryProdukty do pielęgnacji skóry w drogerii za świecącym spojrzeniem Emmy Chamberlain z...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Produkty do pielęgnacji skóry w drogerii za świecącym spojrzeniem Emmy Chamberlain z gali


Z pełną interpretacją motywu „Gilded Glamour”, dwuczęściowy Louis Zestaw Vuitton i kilka starych klejnotów Cartiera, Emma Chamberlain przybyła na galę MET absolutnie olśniewającą i słyszymy, że sekretem pielęgnacji skóry był nikt inny, jak zaufany dermatolog, ulubiony CeraVe – z (dosłownie) małym światłem LED z boku.

„Do przygotowania skóry Emmy zacząłem od szybkiego oczyszczenia za pomocą CeraVe Nawilżający Krem do Pianki Oczyszczającej”, wspólna wizażystka celebrytów Kelsey Deenihan, który uzupełnił stylizację o pełen zestaw kosmetyków do makijażu bareMinerals. „Następnie zastosowałem CeraVe nawilżający tonik z bawełnianym krążkiem, aby odbudować barierę ochronną skóry. Ponieważ Emma będzie spędzać całe popołudnie na dywanie i na słońcu, chciałam wybrać krem ​​nawilżający z filtrem SPF dla dodatkowej ochrony. ten CeraVe Ultralekki balsam nawilżający z filtrem przeciwsłonecznym ma matowe wykończenie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się pod makijaż. Aby nawilżyć okolice oczu i zapobiec ich gnieceniu i zbrylaniu, lekko go wklepałam CeraVe Regenerujący krem ​​pod oczy wokół oczu. Rozświetla i odpycha.”

Pielęgnacja po skórze, Deenihan zastosował SolaWave Zaawansowana różdżka do pielęgnacji skóry z terapią czerwonym światłemprzenośne urządzenie łączące cztery technologie: mikroprądów, czerwonego światła, ciepła i masażu twarzy, które, jak mówi, lubi zmniejszać obrzęki i zwiększać naturalny blask skóry).Źródło strony

Ostatnie Posty