- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessProdukty kosmetyczne i odnowy biologicznej, które Shaun White przyniósł na igrzyska olimpijskie
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Produkty kosmetyczne i odnowy biologicznej, które Shaun White przyniósł na igrzyska olimpijskie


Od czasu swojego debiutu na Igrzyskach Olimpijskich w 2006 roku Shaun White jest doświadczonym olimpijczykiem. Mając na koncie pięć gier, można śmiało powiedzieć, że opanował nie tylko sztukę jazdy na snowboardzie, ale także sztukę samoopieki. Zanim wyruszył na tegoroczne zawody, powiedział: Strona szósta każdy przedmiot pielęgnacyjny i kosmetyczny, który zabiera ze sobą na przejażdżkę, aby pozostać na ziemi.

„To moja ulubiona świeca”, mówi o Diptique Bais (70 dolarów). Mam je w wielu pokojach mojego domu. Jako zawodowy sportowiec dużo podróżuję i sypiam w wielu pokojach hotelowych, więc wrzucam jeden z nich do walizki, żeby się spalił, gdy jestem w drodze. Miło jest mieć coś, co przypomina ci dom, kiedy cię nie ma”.

Również w kategorii zapachów jest jego ulubiony zapach wszech czasów: Louis Vuitton METEORA (265 dolarów). „Jestem wielkim zapachem i będę krążył między tą a inną wodą kolońską, którą lubię”, mówi Strona szósta. Ezop to kolejny dom zapachowy, który kocha, przypinając Marokański balsam po goleniu Neroli jako jego najlepszy wybór od marki.

Wypoczynek podczas zawodów i podróży jest niezwykle ważny dla każdego zawodnika, dlatego White zabiera ze sobą swoją ulubioną poduszkę. „Podróżuję dużo, więc spanie w samolocie jest dla mnie kluczowe. Niedawno kupiłem tę poduszkę i uwielbiam ją” – mówi o Poduszka nocna (150 dolarów). „Łatwo się składa i podoba mi się, że jest w etui, więc kiedy przepuszczam go przez zabezpieczenia, jest chroniony przed wszystkimi zarazkami i innymi rzeczami. Nikt nie chce potem nakładać tego na twarz!”

.Źródło strony

Ostatnie Posty