- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryProdukty zwiększające bariery, które chronią przed szkodami klimatycznymi
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Produkty zwiększające bariery, które chronią przed szkodami klimatycznymi


Nigdy nie wiesz, z czym zmierzy się Twoja skóra, gdy wyjdziesz za drzwi, ale te produkty mają Twoje plecy, niezależnie od tego, czy deszcz, blask, upał czy wiatr.

1
/
5

Pour Moi Marine Moisture-Burst Maska (49 USD)

Pierwsza maska, która rzekomo ułatwia skórze walkę z aklimatyzacją do nowego środowiska, Pour Moi stworzyła sześć odmian tego łagodzącego skórę, dostosowanego do warunków klimatycznych, aby Twoja skóra wyglądała na pulchną i ukojoną bez względu na środowisko.

2
/
5

Beauty Pie Happy Face Extreme Relief Cica Krem nawilżający (14 USD)

Zawiera biometryczną matrycę ceramidowo-żelową wspierającą barierę skórną, pulchną betainę pochodzącą z buraków oraz ekstrakt z liści palmatopinnatifidus, który łagodzi objawy, ten krem ​​oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zwalczyć skutki zmian klimatycznych w jednym małym garnku.

3
/
5

Przedmiot Beauty Screen Break Niebieskie światło + Mgiełka chroniąca przed zanieczyszczeniami (20 USD)

Z pomocą korzenia ashwagandhy i olejku z mniszka lekarskiego Twoja skóra ma teraz wzmocnienie, którego potrzebuje, aby chronić przed zanieczyszczeniami środowiska, jednocześnie wyrównując koloryt i teksturę.

4
/
5

Ósmy dzień Serum regeneracyjne (195 dolarów)

Ten mocno uderzający działa na 10 widocznych oznak starzenia, w tym utratę objętości, oznaki uszkodzenia UVA/UVB, oznaki ekspozycji na podczerwień, rozszerzone pory i oznaki zanieczyszczenia środowiska. W ciągu zaledwie czterech tygodni 82 procent konsumentów zgodziło się, że to serum zmniejsza oznaki uszkodzeń słonecznych.

5
/
5

Glo Skin Beauty C-Shield Anti-Pollution Moisture Tint SPF 30 (47 USD)

Udoskonal skórę, jednocześnie ją chroniąc dzięki przyciemnianemu, bezpiecznemu dla rafy filtrowi SPF Glo Skin Beauty. Produkt nie tylko chroni przed wolnymi rodnikami, ale również wypełnia, poprawia elastyczność i rozjaśnia dzięki roślinnemu skwalanowi i silnej dawce witaminy C.

.Źródło strony

Ostatnie Posty