- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWłosyPiękne włosyProfesjonaliści przechodzą przez swoje ulubione wzmacniacze wzrostu włosów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Profesjonaliści przechodzą przez swoje ulubione wzmacniacze wzrostu włosów


Zauważasz cieńsze, cieńsze pasemka włosów i osłabiony wzrost? Zatwierdzony plan odbudowy włosów może być w Twojej przyszłości.

1
/
8

Podstawa botaniczna

Zanim lekarz medycyny Columbia, dermatolog, Chesahna Kindred, zaleca jakiekolwiek leczenie w gabinecie, codziennie rozpoczyna leczenie pacjentów z wypadaniem włosów Nutrafol (79 USD) dodatki. „W moim protokole dotyczącym wzrostu włosów Nutrafol jest na poziomie podstawowym, ponieważ jego ukierunkowane podejście dotyczy wielu głównych przyczyn wypadania włosów, takich jak hormony, niedobory żywieniowe, stres lub stany zapalne”. Podczas gdy dr Kindred twierdzi, że suplement sam w sobie działa cuda, schemat może być jeszcze bardziej skuteczny w połączeniu z miejscowymi produktami marki Aktywator wzrostu (69 dolarów).

2
/
8

Znacznik laserowy

„Laseroterapia niskopoziomowa (LLLT), jeśli jest stosowana prawidłowo, jest fantastyczną opcją dla pacjentów, którzy chcą wzmocnić wzrost włosów”, mówi trycholog William Gaunitz, który dodaje, że terapię tę można przeprowadzić w domu za pomocą urządzeń takich jak nakładki laserowe. „Ten Nasadka lasera diodowego LC Elite 80 (795 USD) może poprawić i przyspieszyć wzrost włosów o około 49 procent, poprawiając szerokość i średnicę łodygi włosa w ciągu 90 dni i dłużej”. Chociaż więcej może wydawać się lepsze, mówi, że kluczem do wykorzystania LLLT jest używanie lasera przez odpowiedni czas. „W przypadku osób z łagodnym wypadaniem włosów zacznij od 10 minut dwa razy w tygodniu, a po 90 dniach przejdź do 15 minut dwa razy w tygodniu. W przypadku osób z bardziej agresywnym wypadaniem włosów i jaśniejszymi włosami, zacznij od 15 minut dwa razy w tygodniu, a następnie zwiększaj do 25 minut po 120 dniach”.

3
/
8

Terapia włosów

Chociaż nie ma jednego uniwersalnego podejścia do leczenia przerzedzonych włosów, Beverly Hills, specjalista od odbudowy włosów z Kalifornii, dr Craig Ziering, mówi, że istnieje w szczególności jeden zabieg, który zapewnia solidne wyniki dla szerokiej gamy pacjentów: KeraLase — nieablacyjny laser — w połączeniu z preparatem do stosowania w domu KeraFactor rozwiązanie stymulujące skórę głowy (169 dolarów). „KeraLase tworzy mikrokanaliki w skórze głowy, które stymulują mieszki włosowe i wspierają lepsze dostarczanie czynników wzrostu, peptydów i liposomów w KeraFactor, który jest wmasowywany w skórę głowy po zabiegu, a następnie zabierany do domu do stosowania dwa razy dziennie.”

4
/
8

Zbawiciel skóry głowy

„HydraFacial Keravive Scalp Health Treatment to jeden z najskuteczniejszych zabiegów gabinetowych na każdy rodzaj wypadania włosów”, mówi nowojorski trycholog Shab Reslan. „Skutecznie oczyszcza skórę głowy z wszelkich nagromadzeń i dodaje jej to, co jest wymagane do stymulacji wzrostu, więc gdy używasz odpowiedniego HydraFacial Keravive Peptide Complex Spray (165 USD) w domu Twoja skóra głowy wchłania wszystkie składniki pobudzające wzrost.

5
/
8

Inteligentne serum

„Wypróbowana i prawdziwa kuracja, która zwiększa dopływ mikrokrwi do mieszków włosowych, gdy jest stosowana w sposób ciągły, minoksydyl – stosowany w stężeniu 5% – jest środkiem miejscowym, który przyspiesza wzrost włosów” – mówi Gaunitz. Ale dr Ziering mówi, że efekty tego wzmacniacza nici są wzmacniane, gdy jest stosowane wraz z miejscowym finasterydem na receptę. „Najskuteczniejszy lek na receptę do leczenia wypadania włosów u mężczyzn, finasteryd działa jako inhibitor alfa-reduktazy, blokując konwersję testosteronu do hormonu dihydrotestosteronu (DHT), który powoduje przerzedzenie włosów” – wyjaśnia. w Musely to rozwiązanie do włosów (70 USD), te dwa składniki są używane w tandemie, aby uzyskać skuteczne rezultaty.

6
/
8

Rozmowa o przeszczepie

W przypadku pacjentów z ostrym wypadaniem włosów, dr Ziering mówi, że przywrócenie i regeneracja włosów może wymagać dodatkowego wysiłku. „Ci pacjenci często wymagają połączenia niechirurgicznych metod terapeutycznych i operacji przeszczepu włosów” – dodaje. „Podczas operacji identyfikujemy włosy dawcy, które są genetycznie odporne na DHT i uważane za włosy trwałe. Te włosy są zbierane i przeszczepiane w przerzedzone obszary, aby przywrócić cofającą się linię włosów i mogą być użyte do odbudowy znikających brwi lub przywrócenia łysiny”.

Obrazy Getty

7
/
8

Stare sztuczki

Podczas gdy Gaunitz i dr Ziering lubią mieszać minoksydyl i finasteryd, Thousand Oaks, dermatolog z Kalifornii, Peterson Pierre, MD twierdzi, że minoksydyl również działa świetnie sam. Dający Rogaine (50 dolarów) za krzyk, mówi: „To najlepszy dostępny bez recepty produkt miejscowy na wypadanie włosów. Istnieje od dziesięcioleci i chociaż mechanizm działania pozostaje nieuchwytny, nadal jest bardzo skuteczny w powstrzymywaniu wypadania włosów i pobudzaniu wzrostu włosów”.

8
/
8

Metody mieszane

Jeśli zauważysz opad, Gaunitz mówi, że ważne jest, aby zbadać swoją krew pod kątem poziomu witaminy D3 i ferrytyny, a także grupy krwi. „Dzięki temu poziom we krwi będzie w optymalnym zakresie dla najlepszych możliwych wyników”. Dr Ziering dodaje: „Celem jest leczenie wypadania włosów od wewnątrz i na zewnątrz w celu ożywienia pasm na każdym poziomie”. W tym celu przepisuje koktajl leków i miejscowych oraz zaleca przyjmowanie suplementów bogatych w witaminy, minerały i zioła, np. Faza rozwoju Nue Co. (65 dolarów).Źródło strony

Ostatnie Posty