- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyPrzed Sherine Abdel Wahab, najwybitniejszymi arabskimi i międzynarodowymi gwiazdami, które całkowicie ogoliły...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Przed Sherine Abdel Wahab, najwybitniejszymi arabskimi i międzynarodowymi gwiazdami, które całkowicie ogoliły głowy

Sherine Abdel Wahab pojawiła się przed publicznością na scenie w bardzo szokujący i odważny sposób, z całkowicie ogolonymi włosami, czyli z fryzurą „Zero”, i towarzyszyła jej występowi na swoim koncercie na koncercie w Abu Zabi, zbiegając się z jej rozstanie z artystą Hossamem Habibem, jako reakcja z jej strony na stan psychiczny, przez który przechodzi.Jednak nie była jedyną artystką, która zaadoptowała całkowicie ogoloną głowę, ale była poprzedzona wieloma arabskimi i międzynarodowymi gwiazdami.

Ogolone arabskie gwiazdy

Sherine Abdel Wahab nie jest pierwszą arabską gwiazdą, która całkowicie porzuciła włosy i wyglądała na ogoloną w szokujący sposób, ale jej powody różniły się od pozostałych gwiazd, ponieważ jej krok był reakcją na zmianę po rozstaniu z mężem Pojawiając się z ogolonymi głowami, nie dbali o zmianę rysów i z różnych powodów utracili koronę swojej urody.

Sherine Abdel Wahab z czystymi włosami

Niektóre gwiazdy wybrały ogolone włosy, aby profesjonalnie przekazać swoje artystyczne role, w szczególności gwiazda Nadine Njeim, która szokująco pojawiła się w ostatnim odcinku serialu „Pięć i tekst”, aby przekazać humanitarne przesłanie i wspierać pacjentów z rakiem.

Nadine Njeim ogolona głowa

Egipska artystka Rania Mansour, która uczestniczyła w serialu „Czarne światło” z gwiazdą Haifą Wehbe, zwróciła na nią uwagę w jej odważnej roli poprzez ucieleśnienie roli chorego na raka i ogoliła włosy na wsparcie pacjentów, poprzedziła ją także Hind Sabry, która pojawiła się w serialu Halawat Al Donia w Ramadanie 2017 w roli humanitarnej Audacious, wcieliła się w rolę pacjentki z rakiem i ogolona głowę z powodu poddania się chemioterapii, a także libańska aktorka Hiam Do listy dołącza Abu Shedid, który wcielił się w rolę chorego na raka w postaci „Yasminy” z serialu „Powrót”.

Również libańska gwiazda Maya Diab pojawiła się w jednym ze swoich poprzednich klipów, ogolona głowa jako rodzaj „Nowego Looku”. Jeśli chodzi o artystkę, Zahrę Al-Kharji, została zmuszona do pojawienia się z ogoloną głową po tym, jak cierpiała na raka piersi , z którego została wyleczona, a po wyzdrowieniu obcięła włosy, aby wspierać pacjentki z rakiem piersi.

Ogolone głowy bajkowe gwiazdy

Zagraniczne aktorki również miały największy udział w goleniu włosów i szokujących występach przed publicznością w poprzednich okresach, w szczególności gwiazda Demi Moore. Demi Moore która zrezygnowała z włosów, aby zagrać swoją rolę w filmie „GI Jane” i gwiazda Natalie Portman, która obcięła włosy do zera w słynnej scenie w filmie ” V Cztery Fondetta”.

Halle Berry 2021

Z drugiej strony jest wiele zagranicznych gwiazd, które przyjęły modę na golenie włosów bez celu tylko po to, by zmienić wśród nich nowy wygląd. Jessie J i Bursztynowa Róża i Charlize Theron Charlize Theron, Demi Moore Demi Moore i Angelina Jolie Angelina Jolie Anne Hathaway Anne Hathaway i Cameron Diaz Cameron Diaz Jeśli chodzi o aktorkę Amber Rose, Bursztynowa Róża Więc ogoliła włosy, żeby nakręcić reklamęLouis Vuitton Podczas gdy Britney Spears Britney Spears Powiedziała, że ​​zgoliła włosy z powodu załamania nerwowego i depresji w pewnym momencie swojego życia.

Bez względu na powody, dla których gwiazdy uciekały się do całkowitego ogolenia głowy, odważnie podjęły ten krok, podczas gdy publiczność ich wspierała i wspierała.

.

Ostatnie Posty