- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryPrzedsiębiorca Trinny Woodall dzieli się swoimi ulubionymi rzeczami
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Przedsiębiorca Trinny Woodall dzieli się swoimi ulubionymi rzeczami


Brytyjska przedsiębiorczyni zajmująca się pielęgnacją urody, osobowość telewizyjna i fashionistka Trinny Woodall nadała jej tytułowy zestaw do makijażu do statusu kultowego klasyka, a jej kochający zabawę urok zagościł w naszych sercach. Powiedzmy, że jest piękną przyjaciółką, której zawsze pragnęliśmy.

Poranna rosa

„Uwielbiam świeżą twarz rano, więc używam mojego Odstresowujące serum do twarzy BFF (50 dolarów) w Lucy, aby obudzić moją skórę. Brwi są tak ważne, aby oprawić twarz, a Kredka do brwi z klepsydrą (37 zł) daje dobry kolor, nie układa się zbyt mocno, a rozmiar pędzelka sprawdza się naprawdę dobrze nawet przy najmniejszych brwiach. Uwielbiam też produkty wielofunkcyjne: wymyśliłem Lip2Cheek Sheer Shimmer (30 USD), ponieważ działa jak kolor ust i policzków, a czasem rozświetlacz. W dzień, w którym nie mam czasu, nałożę go też na oczy”.

Kamienie szlachetne

„Moją ulubioną biżuterią jest Liat Ginzburg, projektantka, którą poznałem w Izraelu, która robi zabawne, błyskotliwe, szalone rzeczy, lub Annina Vogel, która robi coś przeciwnego i tworzy piękne elementy ze starych naszyjników. Uwielbiam ich.”

Słodki poczęstunek

„Moja grzeszna przyjemność to także tabliczka gorzkiej czekolady w nocy Surowy baton Halo (2 USD) lub Zielono-czarni”.

Rodzinny skarb

„Gdybym miał myśleć o tym, co najmniej chciałbym stracić, mógłby to być ten mały aniołek, którego dostałem, gdy zmarł ojciec mojej córki, Lyli, i zawsze trzymam go blisko siebie. Kiedyś myślałem, że go zgubiłem, i pamiętam, jak bardzo mnie to zdenerwowało”.

Klub Książki

Woodall mówi, że jej ukochaną książką wszech czasów jest: Hrabia Monte Cristo przez Alexandre Dumas (7 dolarów). „To po prostu niesamowita historia przygodowa. ja też kochałem Perfumy autorstwa Patricka Süskind (13 USD) — przeczytałem go, gdy pracowałem dla Caron w Paryżu i pamiętam, jak wtedy obudziłem moją miłość do perfum”.

Euro wycieczka

Aby uciec od zgiełku, Woodall ucieka w góry we Francji w pobliżu granicy ze Szwajcarią, gdzie ma domek. „Chciałbym też leżeć na wyspie na Karaibach. Ilekroć medytuję, myślę o tych dwóch miejscach.”

Rozmowa o poduszce

Przed snem Woodall zawsze robi podwójne oczyszczanie. „Ogólnie zaczynam też od balsamu de Mamiel Oczyszczający Balsam (79 USD) lub Botanics Organiczny balsam oczyszczający z gorącą ściereczką (32 USD). Potem idę z żelem, jak Płyn do demakijażu NeoStrata PHA (27 dolarów).” Następnie pojawia się kwas odnawiający powierzchnię – ona lubi Biologique Recherche P50 lub Jane Scrivner’s, „delikatniejszy peeling” (40 USD) – plus retinol i serum peptydowe. „Uwielbiam prawie każdy retinol z Medik8, ale teraz używam r-Retinoate Intense (265 dolarów). Nie lubię nosić w nocy silnego kremu nawilżającego”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty