- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoPrzewodnik po każdym typie przedłużania paznokci według znanych artystów paznokci
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Przewodnik po każdym typie przedłużania paznokci według znanych artystów paznokci


Znane stylistki paznokci wypowiadają się na temat najlepszych z najlepszych w dzisiejszym świecie trendów w przedłużaniu paznokci.

1
/
5

Usługa:
Akryl

Co to za sobą pociąga:
Według znanej manikiurzystki Mar y Sol Inzerillo – jej klientkami są Oprah i Angelina Jolie – paznokcie akrylowe wykonuje się przy użyciu ciekłego monomeru i polimeru w proszku, które nakłada się na paznokieć za pomocą pędzla Kolinsky. „Po połączeniu, małe koraliki są nakładane na paznokieć, końcówkę paznokcia lub formę, a następnie rzeźbione w preferowany kształt.”

Dla kogo:
Stylistka paznokci Lauren London, Jenny Bui, mówi, że paznokcie akrylowe wytrzymują próbę czasu. „Te gwoździe zapewniają doskonałą strukturę i są odporne na pękanie” – mówi. Jeśli wolisz grube, mocne paznokcie, te są dla Ciebie.

Porada artysty:
„Paznokcie akrylowe trwają praktycznie wiecznie, jeśli zostaną wypełnione”, mówi guru paznokci Seleny Gomez, Tom Bachik.

Instagram: tombachik

2
/
5

Usługa:
Apres żel-X

Co to za sobą pociąga:
„Gel-X jest również znany jako miękkie końcówki żelowe”, mówi Bachik. „Klient wybiera spośród gotowych wskazówek. Generalnie na spód paznokcia nakładany jest miękki żel, dociskany do naturalnego paznokcia, a następnie utwardzany światłem UV. Dzięki temu końcówka przylega do naturalnego paznokcia. Po utwardzeniu paznokieć zostaje opiłowany do pożądanego kształtu i długości.”

Dla kogo:
Julie Kandalec, która stworzyła wiele stylizacji na Jessice Chastain, mówi, że to rozszerzenie jest najlepsze dla tych, którzy chcą formy i siły w jednym kroku. „Te końcówki są dostępne w wielu długościach i rozmiarach, takich jak długie, kwadratowe, krótkie, a nawet skomplikowane wycięcia”.

Porada artysty:
„Ta metoda skraca o połowę czas obsługi paznokci” — mówi manikiurzystka Megan Fox, Brittney Boyce.

Instagram: nailsbymarysoul

3
/
5

Usługa:
Pleksigel

Co to za sobą pociąga:
„CND Plexigel składa się z dwóch produktów żelowych o nazwie Shaper i Builder”, mówi Kandalec. „Shaper naprawia pęknięcia, podczas gdy Builder rzeźbi i buduje. Oba są nakładane na paznokieć, a następnie na środek paznokcia wkrapla się kolejną kroplę produktu, aby nadać mu mocniejszy kształt. Osadza się przed utwardzeniem, aby uzyskać błyszczącą przedłużkę.”

Dla kogo:
Najlepsze dla tych, którzy zmagają się z utrzymaniem ulepszeń paznokci i chcą większej siły niż manicure żelowy. „Paznokcie z pleksiglasu nakładają się przezroczyście, więc świetnie nadają się do zdobienia paznokci” – mówi Kandalec. „Dodatkowo są idealne dla każdego, kto nie lubi zapachu akrylu”.

Porada artysty:
Kandalec mówi, że Plexigel powinien być usuwany tylko przez specjalistę od paznokci, aby uniknąć nadmiernych uszkodzeń.

Instagram: julieknailsnyc

4
/
5

Usługa:
Żel budujący

Co to za sobą pociąga:
„ORLY Builder Gel to żel rzeźbiący, który jest łatwy w aplikacji”, mówi Boyce, dodając, że te rozszerzenia są jej ulubionym zastosowaniem. „Formuła występuje zarówno w przezroczystym, jak i korektorowym odcieniu i nakłada się jak miękki żel, ale nosi się jak twardy żel. Ma również samopoziomującą formułę, która nie klei się ani nie brudzi i można ją łatwo usunąć przez namoczenie w acetonie”.

Dla kogo:
Istnieją dwie wersje tego rozszerzenia: przezroczysta i korektor. Boyce mówi: „Użyj wersji przezroczystej, aby stworzyć idealny zestaw szklanych paznokci lub nowego korektora, aby uzyskać nieskazitelny zestaw mlecznego krycia, który wygląda niesamowicie na każdym odcieniu skóry, jasnym lub ciemnym ”.

Porada artysty:
Według Boyce’a rozszerzenia te można budować za pomocą doskonałych formularzy lub szybkich formularzy.

Instagram: nails_of_la

5
/
5

Usługa:
Naciśnij Włącz

Co to za sobą pociąga:
„Naciskane tipsy są wstępnie pomalowane i gotowe do ukształtowania za pomocą pilnika do paznokci, aby uzyskać idealne dopasowanie do naskórka”, mówi Kandelac. W przeciwieństwie do cienkich, niskiej jakości nadruków popularnych w latach 80. „dzisiejsze są trwałe i można je nakładać za pomocą taśmy dwustronnie klejącej do tymczasowego noszenia – od jednego do czterech dni – lub kleju do paznokci przez okres do dwóch tygodni”.

Dla kogo:
Jeśli masz mało czasu lub nie masz cierpliwości do manicure, nakładki mogą być najlepszym rozwiązaniem. „Dzisiaj, nakładki są bardzo porównywalne z żelami przedłużającymi, ale kosztują ułamek ceny, a ich nałożenie zajmuje tylko 10 minut” – wyjaśnia Boyce.

Porada artysty:
„Wciskane paznokcie wykonane z twardego żelu mogą wytrzymać dłużej niż inne” – mówi Inzerillo.

Instagram: chillhouse

.Źródło strony

Ostatnie Posty