- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryPrzyciemniany krem ​​przeciwsłoneczny, który nadaje Hailey Bieber promienny blask
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Przyciemniany krem ​​przeciwsłoneczny, który nadaje Hailey Bieber promienny blask


Pojawiły się wieści, że Hailey Bieber wprowadza na rynek linię produktów do pielęgnacji skóry i wydaje nam się, że właśnie rzuciliśmy okiem na produkt w jej najnowszym filmie TikTok. „Próbowałam zrobić codzienną sytuację związaną z przygotowaniem / przygotowaniem skóry, ale zabrakło mi czasu” – pisze w podpisie. „Na koniec dodałam odrobinę policzka i uczesałam brwi.”

Aby rozpocząć przygotowywanie skóry, Bieber miesza coś, co wygląda jak laboratoryjna próbka kremu (podpowiedź!) z serum wyglądającym na brąz. Blask tuż po tych dwóch produktach był nieskazitelny, ale to nie wszystko. Następnie nakłada kilka pompek EltaMD UV codzienny krem ​​nawilżający z przyciemnianym filtrem przeciwsłonecznym do twarzy SPF (33 USD) na całej jej skórze i kilka kropek Kosas Revealer Korektor (28 USD) na wszelkie plamy lub przebarwienia, a także pod oczami. Aby to wszystko wmieszać, używa beautyblender MICRO.MINI Gąbka do makijażu (18 dolarów).

Linia Bieber zostanie wypuszczona w ciągu najbliższych kilku miesięcy i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie markę, zwłaszcza jeśli dodamy do niej nawilżający krem ​​nawilżający, którego używała na początku. Aby dowiedzieć się więcej o jej nadchodzącym spadku, kliknij tutaj.

@Haileybieber.

Próbowałem zrobić codzienną sytuację związaną z przygotowaniem/przygotowaniem skóry, ale zabrakło mi czasu. Na koniec dodałam odrobinę policzka i uczesałam brwi🙆🏼‍♀️

♬ Texas Sun – Mosty Khruangbin i LeonŹródło strony

Ostatnie Posty