- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWłosyPiękne włosyPSA: Wszystkie szampony i odżywki Living Proof zostały przeformułowane
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

PSA: Wszystkie szampony i odżywki Living Proof zostały przeformułowane


Właśnie wtedy, gdy pomyśleliśmy, że znaleźliśmy nasze idealne produkty do włosów od Dowód życiareceptury marki znacznie się poprawiły.

Firma Living Proof ogłosiła właśnie ponowne wprowadzenie na rynek swoich szamponów i odżywek, które mają rozwiązać narastający problem w branży: szampony i odżywki zwykle skupiają się na jednej korzyści lub wyniku. Te nowe formuły uwzględniają jednak wieloaspektowy makijaż włosów, rozwiązując jednocześnie wiele problemów.

Aby dotrzeć do sedna tego problemu, Living Proof przeprowadził ankietę wśród 1200 konsumentów, aby zrozumieć, czego oczekują od swoich szamponów i odżywek. Wśród ankietowanych dwiema najczęstszymi prośbami były naprawa uszkodzeń i ochrona przed codziennymi stresorami, więc marka zaczęła działać.

Teraz mamy nie tylko nowe formuły, ale także nowe miękkie pasemka. Marka w szczególności skupiła się na przeformułowaniu czterech swoich linii: Full, No Frizz, Perfect Hair Day i Restore. Linia Full oferuje teraz dwukrotnie większą objętość niż oryginał, Perfect Hair Day zapewnia o 68 procent więcej blasku, Restore jest czterokrotnie silniejszy przeciwko łamliwości, a No Frizz zapewnia zauważalnie gładsze włosy już po jednym myciu. Nowa linia marki Curl jest jedyną, która nie została przeformułowana, ponieważ jest to najnowsza, najbardziej zaktualizowana premiera.

Living Proof dodał również właściwości naprawcze i ochronne do wszystkich ośmiu produktów, więc bez względu na to, czy potrzebujesz zarówno objętości i eliminacji puszenia, czy przywrócenia i wygładzenia, możesz to łatwo osiągnąć.

Zawierające zbyt wiele składników wzmacniających pasma, nowe formuły pozwalają stworzyć podstawę dla pożądanego rezultatu. Chociaż każda linia ma inną historię przeformułowania, jest między nimi jeden wspólny wątek: dobre dla ciebie składniki. Wszystkie szampony zawierają teraz opatentowany przez markę Amino Cleansing Complex, który głęboko oczyszcza skórę głowy i nadaje formułom charakterystyczny jedwabisty efekt. Polisacharyd z alg morskich pomaga chronić pasemka przed zanieczyszczeniami, fitantriol utrzymuje żywy kolor włosów, a hemiskwalan — został zaprojektowany tak, aby naśladować wygląd i odczucie silikonu — pomaga uszczelnić naskórek i zmniejszyć uszkodzenia.

W końcu nadszedł czas, aby pożegnać się z formułą, która pasuje do jednego rozmiaru i przywitać się z kąpielą pod prysznicem, na którą możesz liczyć.Źródło strony

Ostatnie Posty