- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażPuder złuszczający Avril Lavigne „bez niego nie może żyć”
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Puder złuszczający Avril Lavigne „bez niego nie może żyć”


Każdy ma kolekcję przedmiotów, bez których po prostu nie może żyć. I chociaż Avril Lavigne i ja prawdopodobnie nie moglibyśmy być bardziej różni, oboje nie możemy żyć bez kilku produktów kosmetycznych po naszej stronie.

W niedawnym wywiadzie z StrategLavigne dzieli się swoimi dwoma niezbędnymi produktami kosmetycznymi: Mac Eye Kohl (19 USD) w cieniu Smolder i Dermalogica Codzienny złuszczający mikrofoliant (62 USD).

„Wiele marek makijażu jest niespójnych i zmienia swoje formuły lub wycofuje produkty wkrótce po wydaniu czegoś, ale Mac jest bardzo konsekwentny” – mówi w wywiadzie. „Noszę ich kredkę do oczu „Smolder” od pierwszego dnia. Lubię robić zadymione oko, bo mam niebieskie oczy. To zawsze był mój styl. Czasami to zmieniam, ale rzadko”. Lavigne dodaje, że gdyby mogła mieć przy sobie na zawsze tylko jeden produkt do makijażu, byłoby to właśnie to.

Jeśli chodzi o jej skórę, Sk8er chłopiec piosenkarka uwielbia dobry peeling, a kultowy, klasyczny peeling Dermalogica pasuje do tego zadania. „Ten peeling pochodzi od bezpiecznej, czystej marki, którą ogólnie lubię. Od jakiegoś czasu używam ich złuszczacza, ale od roku używam go codziennie, ponieważ nie ma w nim zbyt wielu agresywnych chemikaliów i sprawia, że ​​moja skóra jest naprawdę gładka. Wiele innych peelingów jest szorstkich lub ziarnistych i może trochę boleć. Ten jest delikatny i ma naturalne składniki, więc zdecydowanie jest czysty”.

Lavigne wspomina również o kilku innych ulubionych w swoim wywiadzie z Strategwłącznie z Herbata tradycyjna z lekarstwami na gardło (5 USD), aby jej głos był czysty i suchy, a jej ulubione buty wszech czasów: Martens 1460 Pascal Max Skórzane Kozaki na Platformie (220 dolarów).Źródło strony

Ostatnie Posty