- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaOdżywianieRaven Symone mówi, że straciła 40 funtów bez ćwiczeń
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Raven Symone mówi, że straciła 40 funtów bez ćwiczeń


40 funtów w dół i cała masa lekcji nauki zdobytych, Raven Symone rozmawiał z Widok wczoraj, aby rozbić jej podróż zdrowia.

„To, co sprawiło, że chciałem się zmienić, to ona” – powiedziała, wskazując na żonę Mirandę Pearman-Maday, zgodnie z Ludzie. „Chcę tu być dla niej tak długo, jak mogę. Dowiedziałem się od lekarza pewnych liczb, które nie były przyjemne dla kogoś w moim przedziale wiekowym lub w jakimkolwiek przedziale wiekowym, jeśli mam być z tobą szczery”.

Z tą nagłą podróżą zdrowotną przed nią i mnóstwem nawyków do wykopania, Symoné polegała na swojej żonie, która nie tylko pomogła jej przezwyciężyć nałóg cukrowy, ale także nauczyła ją nowych umiejętności kulinarnych.

Pochłaniając jej związek z cukrem, 36-latek mówi: „Byłem uzależniony od tego w formie pszenicy, w zwykłej formie i jest to poza moim systemem”. Teraz, aby zrzucić kilogramy, polega na diecie ketogenicznej, pełnowartościowej żywności i przerywanym poście. „Kiedy skończyłem ten program [in 2016] i zacząłem Dom Kruka, miałem 210 funtów. Mam teraz 170 lat”, mówi, dodając, że osiągnęła ten cel bez ćwiczeń. „Abyście wiedzieli, mam 28 funtów. na dół. Straciłem jak*** tonę wagi.”Źródło strony

Ostatnie Posty