- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessRebel Wilson dzieli się wskazówkami dotyczącymi dokonywania poważnych zmian w życiu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Rebel Wilson dzieli się wskazówkami dotyczącymi dokonywania poważnych zmian w życiu


Każdy kocha dobrą historię o metamorfozach z zabawną dziewczyną. To trop, którego Rebel Wilson doświadczyła zarówno na ekranie, jak i poza nim, i chociaż niedawno przeszła znaczącą zmianę stylu życia, która doprowadziła do znacznej utraty wagi, mówi, że jej przemiana była tak samo wewnętrzna, jak i zewnętrzna.

Po pewnym czasie, aby wyzdrowieć, Wilson mówi, że dzielenie się swoją podróżą w mediach społecznościowych było motywujące. Jeśli chodzi o publiczną kontrolę, dodaje, że chociaż może odnieść się do reakcji Jonaha Hilla na skupienie się mediów na jego ciele, czuje również, że w pewien sposób pomogło jej to pozostać na dobrej drodze. „Po pierwsze, kocham Jonaha Hilla. Kiedy po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, przedstawiłem się jako żeńska wersja Jonah Hilla i mamy tego samego agenta. Widziałem ten komentarz w mediach społecznościowych i pomyślałem, że umieściłem swój rok zdrowia na Instagramie publicznie. Zrobiłam to częściowo ze względu na odpowiedzialność, ponieważ pragnęłam tej odpowiedzialności” – wyjaśnia. „Nie wiedziałem, jak to się potoczy, ale potem otrzymałem bardzo pozytywne odpowiedzi. Czy to w mediach społecznościowych, czy w prawdziwym życiu, ktoś zawsze będzie czuł potrzebę komentowania Twojego ciała. Ale ogólnie rzecz biorąc, było to tak pozytywne, że tak naprawdę nie stanowiło to dla mnie problemu, ale całkowicie rozumiem, co mówi. Wiem też, że upubliczniłem to w pewnym sensie, więc prawdopodobnie jest trochę inaczej”. Mówi, że nagłówki jej nie przeszkadzają, dopóki jej ciało nie jest tym tylko Centrum. „Podczas gdy w zeszłym roku straciłem dużo na wadze, mam nadzieję, że ludzie się do tego przyzwyczają i rozmowa zmierza bardziej w kierunku niesamowitych filmów, które pojawią się w tym roku”.

W nadchodzącym Netflixie #Ostatni rok, gra 18-letnią cheerleaderkę, która zapada w śpiączkę po upadku z piramidy, by obudzić się 20 lat później. „Ma mentalność nastoletniej cheerleaderki, ale w wieku prawie 40 lat postanawia wrócić do liceum, aby powtórzyć ostatni rok”. Wilson mówi, że powrót do tego nastoletniego sposobu myślenia był naprawdę zabawny, ale teraz, gdy jest starsza i nauczyła się pozytywnych zmian, które wprowadziła, 41-letnia aktorka komediowa zdobyła kilka przydatnych wskazówek dotyczących zdrowia, które może przekazać dalej.

Rady, których dałbym młodszemu ja

„To jest twoja podróż i wszystkie rzeczy, które ci się przydarzają, zdarzają się z powodu, którego możesz nie zobaczyć od razu. Kiedy byłam młodsza, mówiłem: „Chcę być znaną aktorką w hollywoodzkich filmach, tak jak teraz!”. Kiedy miałem 21 lat, byłem tak rozczarowany, że tak się nie stało. Trochę bym się niecierpliwił, ale potem uczysz się, że kiedy jest twój czas, to jest twój czas. Życie toczy się dla ciebie, więc spróbuj wyciągnąć wnioski po drodze.”

Trzy rzeczy, które robię teraz, a które robią największą różnicę

„Jem dużo mniej, więc naprawdę lubię mój OLLY suplementy. Są pyszne, więc są jak smakołyk, ale zawierają wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuję na cały dzień. Chodzę też około 60 minut dziennie. W zeszłym roku, kiedy próbowałem aktywnie schudnąć, wykonywałem hardcorowe ćwiczenia, ale nie musisz się zabijać, aby być zdrowym, po prostu musisz się ruszać. Słucham podcastu lub książki audio, kiedy to robię, i jest to bardzo dobre dla twojego krążenia i spokoju ducha. Po trzecie, dobry sen! Wezmę moje OLLY spać żelki w ciągu ośmiu godzin, bo to tak dobre dla twojego ciała. Jako kobiety cały czas pracujemy na tyłkach, dlatego tak ważne jest, aby spać tak dobrze”.

„Teraz, kiedy jestem o wiele zdrowszy, są pewne rzeczy, takie jak jet lag, które nie zdarzają się tak często. Mam też dużo mniej stanów zapalnych, które kiedyś uważałem za normalne”.

Mój ulubiony zabieg

„Jestem Australijczykiem i kocham słońce, ale jestem tak sprawiedliwy, że również doznaję wielu uszkodzeń słonecznych. Raz w roku wykonuję IPL lub jakiś rodzaj lasera resurfacingu, aby uzyskać plamy słoneczne i wszelkie drobne rzeczy, które się pojawiają. Uwielbiam kremy upiększające, ale jeśli chodzi o rzeczywistą zmianę, lasery naprawdę działają”.

Mój trik na pozostanie w centrum

„Lekarz Gwyneth Paltrow, dr Habib Sadeghi, nauczył mnie czegoś, co nazywa się „Purge Emotional Writing”. Przez 12 minut zapisujesz swoje uczucia, aby oczyścić swoje emocje, tak jak Twoje ciało oczyszcza się z jedzenia i toksyn. Nie możesz pozwolić rzeczom siedzieć i dusić, musisz je przetworzyć. To naprawdę pomogło mi w moim emocjonalnym jedzeniu lub gdy czuję się zestresowana i przytłoczona. Następnie rozdzierasz go lub spalasz, aby nikt inny nie mógł go przeczytać. To tylko dla ciebie.”

Mój ulubiony sposób na relaks

„Mam obsesję na punkcie kąpieli z bąbelkami, może dlatego, że jestem Rybami, ale kocham wodę. Kąpiel z bąbelkami z solami Epsom i tandetną telewizją reality, jak ta Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills, Poniżej pokładu Morza Śródziemnegolub programy HGTV, takie jak Tarek i Christina. o I Moje wielkie, wspaniałe życie! Uwielbiam ten program”.

Trend, bez którego nie mogę żyć

„SNS Nails Dip Powder. Mój ulubiony cień to nude z końcówką, którą ostatnio widziałam u wielu innych aktorek. Więc jestem całkowicie w trendach”.Źródło strony

Ostatnie Posty