- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryReese Witherspoon uwielbia to wypełniające serum
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Reese Witherspoon uwielbia to wypełniające serum


Reese Witherspoon nigdy nie jest zajęty. Pomiędzy jej zawsze ważnymi stanowiskami jako żona i matka trojga dzieci, jej niedawna rola w przeboju Śpiewaj 2 będąc pełnoetatowym właścicielem firmy, gwiazda robi to wszystko jest teraz także globalną ambasadorką marki Biossance do pielęgnacji skóry i traktuje tę rolę poważnie.

Wczoraj znalazła czas, aby porozmawiać o swojej podróży z czystym pięknem i świętować debiut największej dotychczas premiery marki, Szybkie serum wypełniające skwalan + peptyd miedzi (68 USD), formuła, której Witherspoon używał od kilku miesięcy i opisuje ją jako „super pulchną”. Nazywany również „kwasem hialuronowym następnego poziomu”, zauważa, że ​​serum wypełnione peptydami „zmienia ten naprawdę piękny niebieski kolor po nałożeniu na skórę” i jest jednym z jej codziennych filarów.

Po tym, jak w przeszłości bawiła się tu i tam czystym pięknem – „ale tylko marki supermarketów-granoli”, mówi żartobliwie – Witherspoon mówi, że wzięła sprawy w swoje ręce, gdy szła do rodzinnego miasta Sephora w poszukiwaniu wysokiej jakości czystego piękna Marka. „Znalazłam Biossance, kupiłam produkty, zakochałam się w nich, potem dałam je mojej mamie, która się w nich zakochała, a potem dała je mojej szwagierki, która też je pokochała” – mówi o miłości. -pierwsze doświadczenie. „Wtedy poprosiłem mojego przedstawiciela, aby skontaktował się z marką, ponieważ chciałem się zaangażować”.

Teraz, globalna ambasadorka marki, Witherspoon mówi, że ma pełną poranną i wieczorną pielęgnację skóry, składającą się ze wszystkiego, co Biossance. „Nie waham się” — mówi. „Niezależnie od tego, czy przygotowuje moją skórę do nałożenia makijażu rano, czy zdejmuje go pod koniec długiego dnia, pielęgnacja skóry jest dla mnie tak ważna”.

Jak mogliśmy założyć, rutyna pielęgnacyjna Witherspoon nie robi przerwy, gdy podróżuje. „Kiedy jestem w samolocie, zawsze mam olej z witaminą C ze mną, krem skwalanowy i pomadka ze mną”, mówi o swoim najlepszym podróżniczym trio. „Używam [the lip balm] na nosie, jeśli wysycha, jeśli moje policzki wysychają – to naprawdę produkt wielokrotnego użytku” – mówi, zauważając, że używa go nawet na nosie swojego psa, jeśli robi się zbyt suchy.

Chociaż Witherspoon jest lojalny wobec Biossance – „dowód jest w budyniu” – mówi o klinicznie przetestowanej skuteczności marki – pozostawia trochę miejsca na specjalne narzędzie do pielęgnacji skóry na planie. „Rano, kiedy jestem w pracy, robię wałek na twarzy” — opowiada. „Czasami nakładam plaster pod oko, a potem używam tej małej sztabki złota od Jill Dempsey, którą naprawdę lubię. Cały ten masaż jest naprawdę dobry dla twojej szczęki i obudzenia twojej skóry.”Źródło strony

Ostatnie Posty