- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyRola Bassati, gwiazda serialu „Twenty Twenty”, z nowym wyglądem, odważnymi włosami… na...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Rola Bassati, gwiazda serialu „Twenty Twenty”, z nowym wyglądem, odważnymi włosami… na filmie

Libańska piosenkarka Rola Basmati zaskoczyła publiczność na początku 2022 roku, dokonując radykalnej i szokującej zmiany w wyglądzie swoich włosów, porzucając ciemnobrązowe włosy na rzecz jasnego koloru z fryzurą, która jest również uderzająca i nowoczesna, więc podążaj za szczegóły jej nowego wyglądu.

Rola Bassamati z New Look Bold Hair

Rola Bassati, jedna z bohaterek słynnego serialu „Twenty Twenty”, który był pokazywany podczas ostatniego sezonu ramadanu, z Qusai Khouli i Nadine Njeim w rolach głównych. Złocisty blond podkład, a następnie miedziana czerwień, mocno podkreślały jej śmiały wygląd zabawy.

Obcięła również krótkie i miękkie grzywki na czole, po tym jak przyjęła długą, równą fryzurę bez grzywki, co nadało jej nowoczesny i niezwykły wygląd.

Publiczność weszła w interakcję z nowym wyglądem Roli Bassamati z nową zmianą na początku roku i flirtowała z jej urodą w tym wyglądzie.

Poprzednie stylizacje Roli Bassmati

Rola Besmati, której nazwisko pojawiło się w wielu najsłynniejszych serialach w ostatnim okresie, m.in. w serialu „Al-Hiba” z gwiazdą Timem Hassanem, często przybiera kolor włosów ombré w odcieniach miodu i blond z prostymi i miękkimi fryzurami, ale ostatnio zmieniła kolor na kasztanowo-brązowe włosy. I zmieniaj kolory jej włosów zgodnie z jej rolami artystycznymi i wymaganiami jej roli zawodowej.

Spójrz na włosy Roli moimi wacikami i czy masz odwagę je adoptować?

Zdjęcie Roli Baqasmati z jej konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty