- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyRyan Harake z blond włosami New Look, a to są najważniejsze wskazówki...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ryan Harake z blond włosami New Look, a to są najważniejsze wskazówki dotyczące przyjęcia tego koloru

Rayan Harka, jedna z bohaterek serialu „For Death 2”, zaskoczyła publiczność, pokazując im niezwykłą zmianę koloru włosów. Po tym, jak widzowie powierzyli jej kolor ciemnych włosów, zdecydowała się porzucić ten kolor i przyjąć odważny kolor włosów z odcieniem blond, więc śledzili z nami szczegóły jej nowego wyglądu i najważniejsze wskazówki dotyczące przyjęcia koloru blond włosów .

Ryan Harake w nowym wyglądzie z blond włosami

Młody libański piosenkarz Rayan Harake, Jedna z bohaterek serialu „For Death 2” postanowiła pojawić się w innym, nowym stylu w sezonie letnim, więc zrezygnowała z ciemnego koloru włosów, aby wybrać jasny blond kolor.

Rayan Haraka opublikował grupę jej zdjęć w nowym blond włosach, z luźną i miękką fryzurą bez grzywki, i zapytał swoich fanów, mówiąc: Kto tęskni za widokiem mnie w jasnym blondu?

Publiczność wchodziła w interakcję z jej wyglądem, niektórzy z nich zauważyli, że ten nowy kolor przełamał rutynę jej wyglądu włosów i pasował do niej, a niektórzy z nich uważali, że ciemny kolor jest bardziej odpowiedni dla jej rysów twarzy.

Rayan wcześniej pokazał ruch widzom w serialu „To Die 2”, z ciemnymi włosami i długimi, falującymi fryzurami.

Najważniejsze wskazówki dotyczące farbowania blond włosów

Kolor włosów Rayan Haraki, który przybrała w swoim najnowszym spojrzeniu, w odcieniu jasnego blondu, uważany jest za jeden z najpiękniejszych kolorów, jakie przystają na sezon letni.

Ale przed przyjęciem tego koloru należy pamiętać o następujących wskazówkach:

  • Jeśli twój podstawowy kolor włosów jest czarny, trudno jest zmienić go za pierwszym razem na jasny blond, więc musisz stopniowo kolorować pomiędzy jasnobrązowymi pochodnymi, aż osiągniesz kolor blond, a to wymaga umiejętności doświadczonego fryzjera.
  • Musisz wiedzieć, który odcień blondu pasuje do twojej skóry i koloru oczu, ponieważ istnieją różne odmiany i stopnie koloru, a tutaj skorzystaj z porady fryzjera.
  • Zmiana koloru włosów na jasny blond wymaga zmiany rysunków i kolorów makijażu, aby dopasować je do nowego wyglądu, zwłaszcza że jasny kolor może spowodować wyblaknięcie rysów twarzy.
  • Jasny blond kolor wymaga od czasu do czasu pielęgnacji i farbowania, a jakość szamponu i odżywki należy zmieniać w celu dopasowania do Twoich farbowanych włosów.

To były najważniejsze wskazówki dotyczące adopcji blond włosów, czy przyjmiesz je?

Zdjęcie Ryana Harki z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty