- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzCelebryciSalma Hayek absolutnie błyszczy w nowym selfie bez makijażu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Salma Hayek absolutnie błyszczy w nowym selfie bez makijażu


Salma Hayek często odwiedza Instagram, aby udostępniać selfie bez makijażu, a za każdym razem jesteśmy w szoku z powodu jej wspaniałej, promiennej skóry. Jej najnowszy post, udostępniony wczoraj, przedstawiał gwiazdę oszałamiającą w mokrych włosach, świeżo wypielęgnowanych brwiach i porcelanowej skórze.

„#selfiesunday#nomakeup” – pisze 55-latka w swoim podpisie. Jak zawsze, sekcja komentarzy szaleje z pozytywnymi uwagami. „Wow, zawsze naprawdę PIĘKNE😍😍😍😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥🔥”, pisze jeden z fanów. „NIE POTRZEBUJESZ makijażu 😍😍😍”, mówi inny.

Hayek wcześniej podzieliła się pewnymi sekretami swojej wyrzeźbionej i czystej cery, zachwalając twarz na cztery ręce jako jej zadanie do podnoszenia i napinania. „Mam tę Japonkę, która pochodzi z Tokio, Mikiko” – powiedziała New York Times w 2017 roku. „Wyjeżdża do Londynu i Paryża na spotkania około cztery razy w roku. Nie jest łatwo wejść. Przysięgam na nią. Jej technika wymaga czterech rąk, więc nad tobą pracują dwie osoby. Masuje twoją twarz. To trochę szalone, kiedy to robisz. ten Dom Gucciego Star również wcześniej nazwała swoje sekrety pielęgnacyjne w postaci wzmacniających kolagen korzyści bulionu kostnego, solidnej rutyny oczyszczającej i rutynowych maseczek.

.Źródło strony

Ostatnie Posty