- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosySamira Said z najnowszym estetycznym lookiem, w którym wyglądała o lata młodziej,...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Samira Said z najnowszym estetycznym lookiem, w którym wyglądała o lata młodziej, by uczcić swoje 64. urodziny

Samira Saeed świętowała ze swoimi fanami 64 urodziny i wzięła z nimi udział w nowej sesji zdjęciowej, aby uczcić tę wyjątkową okazję w swoim życiu.

Makijaż Samira Said z okazji jej urodzin

Marokańska gwiazda Samira Said postanowiła uczcić swoje urodziny na Instagramie, publikując zestaw swoich zdjęć, w których przyjęła bardzo atrakcyjną estetykę, komentując swoje zdjęcia, mówiąc: „Każdego dnia budzę się zdrowa, mówię pochwały bądźcie z Bogiem… Jutro skończę 64 lata.”

Wygląd Samiry Saeed opierał się na przydymionym makijażu, który pokrywał jej górną i napiętą powiekę, jednocześnie nakładając czarny eyeliner wewnątrz oka, aby nadać mu atrakcyjną głębię, oczywiście bez rezygnacji z warstw tuszu, aby nadać oczom czujny i żywy Popatrz. Uzupełniła swój look ziemistym rumieńcem z jasną cielistą szminką.

Fryzura Samira Said na urodziny

Samira Saeed zdecydowała się zabłysnąć młodzieńczą i nowoczesną fryzurą, która zbiega się z jej 64. urodzinami.Polegała na częściowo uniesionej fryzurze, pozostawiając resztę włosów luźną, z włosami ściągniętymi z przodu, aby wyraźnie podkreślić rysy.

Publiczność również flirtuje z jej włosami, uważając, że w tym wieku wciąż zachowuje swoje piękno i gęstość, i życzą jej wiecznego szczęścia w jej życiu.

Kilka dni temu Samira Saeed pojawiła się w uderzającej estetyce, z wełnianą czapką i miękkim makijażem, w uderzającym młodzieńczym stylu New Look.

Obejrzyj najnowszy nowy wygląd Samiry Saeed z okazji jej urodzin i co sądzisz o jej wyglądzie?

Samira Said załączyła zdjęcia ze swojego konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty