- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessSamira Wiley o ćwiczeniu wdzięczności, pozytywności ciała i jej niedawnym spotkaniu z...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Samira Wiley o ćwiczeniu wdzięczności, pozytywności ciała i jej niedawnym spotkaniu z Shawnem Mendes


Mówiąc prościej, Samira Wiley to radość. Jest pełna życia, bystra i nauczyła mnie kilku rzeczy o wdzięczności. Po tym, jak powiedziałem jej o mojej nieudanej próbie porannego pisania dziennika, mówi: „Spróbowanie też jest czymś, wiesz? Czuję, że tak wielu ludzi nie próbuje dla siebie praktyk wdzięczności, ponieważ czują, że poniosą porażkę. Moim zdaniem zabijasz to.

To przesłanie jest dokładnie tym, czego Wiley uczy w swoim nadchodzącym filmie dokumentalnym – zadebiutuje w czerwcu – z marką witamin One A Day, zatytułowaną Projekt Wdzięcznościruch inspirujący osobiste akty wdzięczności (nawet jeśli wiąże się to z: próbować do dziennika, jak ja). „Okazywanie sobie i swojemu ciału wdzięczności może być czymś, co wydaje się duże, jak poświęcenie czasu na medytację każdego dnia lub coś małego, jak codzienne przyjmowanie multiwitaminy, aby dostarczyć organizmowi kluczowych składników odżywczych, których potrzebuje. Bez względu na to, jak to pokazujesz, jest to coś dającego się zastosować, coś więcej niż powiedzenie „dziękuję!””. Tutaj nominowana do nagrody Emmy aktorka i producentka zagłębia się w swoją prostą rutynę wdzięczności, nowe praktyki, które chce wypróbować, i kilka zabawnych historii. sposób.

Dlaczego zainspirował cię do nakręcenia tego filmu One A Day?

„Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o One A Day’s Projekt wdzięczności, Wiedziałem, że to coś, w co muszę się zaangażować. Włączanie wdzięczności do mojej codziennej rutyny i wyrażanie wdzięczności za moje ciało było czymś, co podświadomie robiłem, zanim się o tym dowiedziałem. Kiedy spotkałem się z zespołem One A Day i dowiedziałem się o ich inicjatywie, zdałem sobie sprawę, jak bardzo moje życie było już zgodne z ich przesłaniem. Sama mam cukrzycę, a 10 lat temu uznałem, że wystarczy i muszę zacząć o siebie dbać. Kiedy więc podjęłam tę decyzję, w moim życiu stało się coś jasnego: musiałam zadbać o swoje ciało, aby pojawiało się ono dla mnie każdego dnia. To są rzeczy, o których mówiono One A Day i przesłanie, które starali się przekazać. Podobnie jak ja, możesz zdać sobie sprawę, że faktycznie praktykujesz wdzięczność w swoim codziennym życiu, co jest bardzo zachęcające”.

Na czym polega twoja codzienna praktyka wdzięczności?

„Na naprawdę podstawowym poziomie, będąc cukrzykiem, muszę być bardzo świadomy tego, co wkładam do mojego ciała. Kiedy budzę się rano, zwykle pomijam kofeinę i po prostu piję wodę. I nie robię tego każdego ranka, ale staram się trochę poćwiczyć – jak bieganie – i zrobić coś w rodzaju smoothie lub sałatki. Kiedy myślę o rutynie dla mojego ciała, często skupiam się na tym, co dzieje się w moim ciele. Wdzięczność dotyczy umysłu, ciała i ducha, więc dla mojego umysłu moja żona wciągnęła mnie do dziennikarstwa. Na początku pomyślałem: „Co to jest? Pamiętnik?’ Ale to tak naprawdę tylko sposób, aby wydobyć swoje myśli i mieć produktywny, konstruktywny początek dnia. Próbuję, okej!”

Czy kiedykolwiek medytujesz?

„Nie, ale naprawdę, naprawdę chcę spróbować. Ostatnio byłem na lotnisku i bardzo się niepokoiłem, gdy ludzie mnie rozpoznawali i podchodzili do mnie. Więc jestem w tej części poczekalni na lotnisku, gdzie nikogo nie ma, a ten facet wraca do mnie i okazuje się, że to Shawn Mendes. Był zupełnie sam, żadnych ochroniarzy ani nic, a on po prostu spaceruje ze swoją gitarą i mówię „To jest światowa gwiazda!”. Ale tak czy inaczej siada i natychmiast zdejmuje maskę, przyjmuje pozycję medytacyjną i po prostu wchodzi w nią. Na początku myślałem sobie: „Wow, to świetna sztuczka. Teraz nikt nie będzie mu przeszkadzał, bo medytuje. Ale zdałem sobie sprawę, że to nie była sztuczka – on właściwie medytował. Kiedy skończył, porozmawialiśmy trochę, ale bardzo interesujące było zobaczyć kogoś, kto był tak całkowicie skoncentrowany. Nie miał pojęcia, kim jestem, po prostu był dla mnie bardzo miły, ponieważ jest super miłą osobą, a ja byłam tylko fanką, i było w tym coś, co sprawiło, że chcieliśmy wziąć udział w całej tej sprawie. Shawn to wszystko obmyślił! Fantastycznie było to zobaczyć”.

Jak używać produktów One A Day w codziennej rutynie?

„Uwielbiam ich gumowate witaminy! Przyzwyczajenie się do ich przyjmowania, tak jak mycie zębów. Wszystkie są super dobre i niesamowicie smakują, co jest dość niebezpieczne. Biorę również multiwitaminy w tabletkach, ale żelki są moimi ulubionymi.

Jak skupić się na pozytywnej postawie ciała?

„To świetne pytanie, ponieważ dużo podróżuję i widzę wiadomości w telewizji i czasopismach, a nawet nie wiem, jak niektóre kobiety i młode dziewczyny w naszym społeczeństwie są w stanie uniknąć tych wiadomości, ponieważ są one naprawdę intensywne. Czuję, że ruch „body positivity” staje się coraz bardziej tematem, o którym ludzie chcą rozmawiać, ale mamy dużo pracy do wykonania. Szkody, jakie wyrządzono w poprzedniej wiadomości, są naprawdę głębokie. Skupienie się na pozytywnym ciele jest już dla mnie wyczynem, a ja mam cały system wsparcia! Nie wyobrażam sobie, jak by to wyglądało inaczej. Pamiętam, że byłem na sesji zdjęciowej i jedna z osób kierujących sesją powiedziała do mnie coś w stylu „Nie martw się, zrobimy to w Photoshopie”, a ja nigdy nawet nie powiedziałem nic o tej części mojej ciało patrząc od. To po prostu dużo do nawigacji. Staram się być otoczony przez ludzi o podobnych poglądach i dlatego tak łatwo było powiedzieć „tak” One A Day. Nawet zaangażowanie w ten film dokumentalny i robienie rzeczy, takich jak rozmowa z tobą, wniosło wdzięczność do mojego codziennego życia i utrzymuje ją w centrum mojego życia”.Źródło strony

Ostatnie Posty