- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessSarah Jessica Parker trzyma te 3 kosmetyki na swojej szafce nocnej
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Sarah Jessica Parker trzyma te 3 kosmetyki na swojej szafce nocnej


Każdy potrzebuje odrobiny szczęścia w ostatnim miesiącu roku, a Sarah Jessica Parker już zaczęła działać na prawą stopę. W ostatnim poście na Instagramie Seks w wielkim mieście gwiazda wtajemnicza nas w swój pierwszy w miesiącu rytuał i pozwala rzucić okiem na jej godne nocnej szafki kosmetyki, kiedy jest na tym.

Zabobonną tradycją jest mówienie „biały królik” lub „królik królik” z samego rana pierwszego dnia każdego miesiąca, ponieważ mówi się, że to zdanie przynosi szczęście w nadchodzącym miesiącu. Jak pokazano w jej filmie, Sarah Jessica Parker zrobiła wszystko, co mogła, aby przypomnieć sobie o wypowiedzeniu tego zdania dziś rano. Przeglądając jej liczne karteczki samoprzylepne, które były przyczepione do prawie każdego przedmiotu na jej szafce nocnej, mogliśmy również zobaczyć trzy produkty, które trzyma przy łóżku.

Pierwsza pozycja to Krem do rąk Jurlique Rose (14 USD), który przywraca wilgoć i sprawia, że ​​skóra dłoni wygląda młodzieńczo i gładko. Zawarte również w on wideo: to działa w sprayu do poduszek do spania w głębokim śnie (29 dolarów), mgiełka z lawendy, wetywerii i rumianku, która pomaga odpocząć przed snem, oraz Good Company Square Trade Dobry spray do pomieszczeń (28 USD) w zapachu Big Sur. Jeśli jest coś, co mówi „Kocham ten produkt”, jest to zarezerwowane miejsce na stoliku nocnym, więc teraz dodajemy je do naszych świątecznych wózków.

.Źródło strony

Ostatnie Posty